Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet utánanézni, hogyan...

Hol lehet utánanézni, hogyan lehet részletre házat eladni? Egyáltalán lehet-e, mik a buktatói?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
lehet.azt hívják Jelzálogkölcsönnek
2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak, hogy világos legyen:elszeretném adni a házamat részletre, hogy nekem törlesszenek. Erre a házra nem adnak jelzáloghitelt.
2012. jún. 6. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarán eladnád de úgy hogy neked törlesszék a kölcsönt?

Simán adhatsz kölcsönt bárkinek. Így azért is hogy megvette a házad.

És ügyvédnél nézz utána, lévén hogy ilyet esetből azért nincs annyi hogy tele legyen vele az internet...

Szerintem az egész országban pár ember ha gondolkozik ilyenben. Bár akkor már sokat mondtam...

Buktató meg millió van...

2012. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy jó ügyvéddel konzultálj. Az a legfőbb buktatója, hogy miután átírattátok a nevére a házat, nem fizet többet.
2012. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg nem fizeti ki a teljes vételárat nem kerül a nevére a ház.
2012. jún. 8. 08:41
 6/7 anonim válasza:
Ügyvéd előtt kell megállapodni,hogyha nem fizeti a pénzt rendszeresen ti felmondhatjátok a szerződést és ő nem kapja vissza az addig befizetett pénzét,viszont ha ti léptek vissza menet közben akkor vissza kell fizessétek az addig befizetett pénzét.Így mindenkinek érdeke,hogy működjön a dolog és a szerződésben ki kell kötni akkor lesz a nevén a ház ha lejárt a szerződés.Felénk egyre többen élnek ezzel a lehetőséggel,miután hitelhez nehéz jutni.
2012. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ennek a 6-os által írt verziónak egy közismert neve? Mellyel megkereshetem az Eladót és tudni fogja egyből,hogy mit szeretnék? Köszönöm!
2014. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!