Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol dolgozol? Van lehetőség a...

Hol dolgozol? Van lehetőség a munkahelyeden Wc-re menni ha kell, vagy étkezni ha éhes vagy? Mire jut időd munka után?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

WC-re menni természetesen van.

Konyhánk is van, ha hozok magammal kaját mikróban simán megmelegítem vagy rendelek valamit.


10 - 18 óráig dolgozom. Amire akarom arra jut időm.

2012. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.És mi a munkakör?

18 óra után még van időd?Az már elég késő, nem?Ha mondjuk, főzni kell, az még 1-2 óra.Utána meg már hulla az ember.Hobbira, kikapcsolódásra fél óra marad?És akkor mg a családdal is kellene rendesen foglalkozni.

2012. jún. 12. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:

9-17-ig dolgozom, néha tovább.

Akkor megyek ki ebédelni igazából, mikor akarok, természetesen WC-re is mehetek.

Nem panaszkodom, egész jól jut időm élni is, szerencsésnek érzem magam ezzel a munkaidővel, ha az ember délután 5-6 körül végez, az még teljesen jó szerintem.

2012. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17-18 óra után még élni?Ilyenkor már rokonhoz, baráthoz sem jó ötlet átmenni, mert ők is már készülnek vacsorázni, pihennének.Szóval, a nap jelentős részét a munka viszi el.

De kicsit elkanyarodtam a kérdéstől...

2012. jún. 12. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Termelő üzem irodájában dolgozom fordítóként. WC természetesen van. Van konyha is mikróval, de azt nem használom, mert csak fél9-től fél1-ig dolgozom, ebédelni már otthon szoktam. Munka után elég sok mindenre van még időm, mivel csak 4 órában vagyok.
2012. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, aki dolgozik rendesen 8 órában, az sokkal korábban nem szabadul, hacsak nem éjszakai műszakos, de akkor meg nyilván megy aludni utána.

Szóval, ezt meg kell szokni, ez a felnőtt lét, a munka. Munka nélkül nincs pénz, pénz nélkül pedig hiába van szabadidő, nem?

És még örülhet az ember, ha nem kell 12-14 óráznia...

2012. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
napi 8+óra informatikus egy multinak,konkrétan kötetlen mondhatnám,a munka legyen meg őket nem érdekli,hogy mi van utána,este 6-7-ig melózok vagy 11-ig de ez ritka,aztán elmegyek edzeni,főzök ha kell,aztán tanulok otthon,magánélet max hétvégén,barátokra nagyon kevés idő jut.
2012. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!