Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti belevágnátok a helyemben?

Ti belevágnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Felajánlottak nekem egy amerikai állást, körülbelül egy éves időtartamra. Nannyként kéne kint dolgoznom, egy magas beosztású ember gyerekeire kéne vigyáznom.

Mindenki azt ajánlja körülöttem, hogy jelentkezzek rá, mert ez nagy lehetőség. Én viszont elég visszahúzódó és félénk vagyok, kicsit tartok ettől a hirtelen váltástól. Ha megkapnám a munkát, valószínűleg kb. egy hónapon belül mennem is kéne.

Ti megpróbálnátok a helyemben?

22l


2012. ápr. 2. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha legális akkor mennék..De a kérdés számomra érthetetlen,mert itt minden fiatal azt fogja mondani,hogy menj.Ha ők kapnának ilyen esélyt nem gondolkodnának..
2012. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, nekem van egy elvem: ha valamiben nem vagyok jó, akkor elkezdem csinálni, mert csak így fejlődhetek. Szóval vágj bele, menj ki, próbáld meg. Mi bajod lehet belőle? Ha nagyon szenvedsz, két hónap után hazajöhetsz. Legalább gyakoroltad a nyelvet...
2012. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amenyiben valós és igaz az ajánlat, nem veszíthetsz. Persze az már más kérdés, hogy családfő mit vár el tőled..gondolom érted:)
2012. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért valahol nevetséges, hogy már a gyerekfelvigyázás is jó lehetőségnek számít... Menj el, csak egy év.
2012. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!