Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzhoz milyen fényképet?

Önéletrajzhoz milyen fényképet?

Figyelt kérdés

Pályakezdő informatikus vagyok és egy irodai ügyintéző állást szeretnék megpályázni.

Szerintetek mennyire fontos, hogy öltönyös kép legyen? Nem igazán az én világom. Esetleg szerintetek egy ing, ingpólóban készült kép hátrány lenne számomra?

Ha jól tudom jobb oldalra kell beilleszteni a képet. Igazolványkép méretarány legyen?

Szerintetek egy esetleges interjúhoz mennyire kell kiöltöznöm? Nyár van, az öltöny amúgy is elég meleg lenne.

Egy nem túl feltűnő ing, farmer?


Köszi a válaszokat!



2012. jún. 14. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Farmer minek? Nem kell egészalakos kép.

Egy olyasmi beállítású képet csináltass mint a tablókép. Azon melltől felfele vagy csak látható úgyis. Azon úgyse látszik, hogy farmerban vagy alul vagy tangában.

2012. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az már az interjúhoz tartozó kérdés...
2012. jún. 14. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a szakmádból kifolyólag keresel állást, akkor nem kell kiöltöznöd. Ismerek pár informatikust, a többségük farmerban és pólóban ment interjúra is. :D

Irodai munkára is elég szerintem , ha a farmerhoz veszel egy inget. Az a lényeg, hogy te jók érezd magad a ruhában, mert ha feszengsz benne, az nem vet rád túl jó fényt.

A fénykép meg lehet egy egyszerű igazolványkép, csak próbálj meg olyat kiválasztani, aminek pozitív a kisugárzása. :)

2012. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!