Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fényképet célszerű az...

Milyen fényképet célszerű az önéletrajzhoz csatolni?

Figyelt kérdés
Csak mert azt olvastam, hogy ne legyen ballagási képre emlékeztető megjelenése. Tehát milyen ruhában célszerűbb lefotózni magam: egy ingben nyakkendő nélkül, esetleg egy elegánsabb pulóverben?
2011. máj. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

egy ing jó lesz, a nyakkendő attól függ milyen munkakörre jelentkezel, ha valami komoly akkor természetesen tedd fel.

De nem tudom, hogy miért ne lehet a tabló képet csatolni?

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Természetesen a tablókép megsem fordult a fejemben, mert azmár pár éves, csak arra emlékeztetőt sem akartam, mert ezt olvastam valahol. Nem igazgatónak vagy más vezetői posztra pályázom szóval azért nem gondoltam nyakkendőre.

2011. máj. 30. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első körben az önéletrajz felépítése, tartalma, és a csatolt fénykép alapján választanak. (A mi cégünknél is.)


Érdemes fotósnál igazolványképet csináltatni (1.000 Ft 6 db) amit digitális formában pendrive-on is megkaphatsz így beillesztve az önéletrajzodba.


A fénykép legyen:

- Mosolygós

- Szemből fényképezett

- Inget viselős, lehetőség szerint nyakkendős

- Világos hátterű

- Színes


A fénykép NE legyen:

- Pulcsis vagy szabadidőruhás

- Oldalra biccentős fej


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. máj. 31. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
viszont ha favágónak jelentkezel, akkor nehogy öltönyös képet tegyél be, mert senki sem alkalmaz öltönyös favágót:)
2016. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!