Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ZeekRewards--->Zeekler,...

ZeekRewards--->Zeekler, hallott már róla valaki? Otthoni internete munka.

Figyelt kérdés

Tegnap hallgattam végig róla egy tájékoztatót. Nem vagyok pénzügyi szakember, nem tudom mennyi ebben a ráció.

Aki már hallott róla, ismeri, az mondhatna róla valamit, hogy érdemes-e belevágni, köszi:)


2012. jún. 15. 12:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*internetes
2012. jún. 15. 12:06
 2/19 anonim ***** válasza:
én hallottam, szerintem okés...
2012. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem csak halottam róla, de csinálom is és még sok más ismerősöm is. Reális, működő üzlet, nem az a fajta, mint sok más, hogy "fizess be 10 dollárt, következő hónapba kapsz 8000-et", aztán közben fogkefét árulnak. Logikusan végig gondolod és mögé nézel láthatod, hogy van realitása, más sem mutatja mint hogy, aki eddig elkezdte és nem csak szkeptikusként mond valamit a nagy világba, hogy "biztos átverés" az mind megvan elégedve és csinálja.

És igen, nagyon kevés internetes munka van ami tényleg működik, de ami működik abba érdemes belevágni, mert még nagyon kevesen csinálják és ezzel most még igen szép pénzeket lehet keresni.

Ha kérdésed van írj, tudok róla küldeni még több tájékoztató anyagot is.

2012. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Pityeeesz ***** válasza:
Én is bedőltem nekik. Elhúzták a mézesmadzagot, persze gyanakodtam mint mindig, aztán gyűlt a pénz szépen, egyszer csak mikor megpróbáltam volna pénzt kiszedni, akkor hopp egy szánalmas ürügyre hivatkozva törölték az accountom. Átqrás az egész. Pár dollárt ki lehet szedni belőle de a komolyabb összeget ebből nem fogsz látni.
2012. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt a szánalmas ürügyet szabályzatnak hívják, amit általában mindenhol be kell tartani. Ilyen például, hogy az egy lakcím alatt élő emberek nem regisztrálhatnak egymás hálózatába. Érdekes, hogy a környezetembe élő emberek, akik csinálják (van aki már 1 éve) mindenkinek jól működik és heti rendszerességgel jön ki pénz, még érdekesebb, hogy bármilyen internetes fórumot nézel az emberek 95%-a megvan vele elégedve és működik nekik, akkor nem valószínű, hogy azzal van a gond, mert akkor már mindenhol szídnák, hogy elszedi a pénzüket a cég (pl. Dubli Golden Team).

Azért, mert van pár h4lye, aki nem ért hozzá, az nem a cég hibája.

2012. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Pityeeesz ***** válasza:

#5

A szabályzatot elolvastam és betartottam szóról szóra, nem hogy saját háztartásomból de még az ismerősi körömből sem szerveztem be senkit, csak interneten terjesztettem az igét. Erre amikor ráböktem egy csinos összeg kifizetésére, jött a mail, hogy töröltek. Írtam nekik vagy 10 e-mailt aztán nagy nehezen kinyögték hogy vétettem a szabályzat ellen, de azt nem mondták meg melyik pontot sértettem megy. Egy nagy átqrás az egész.

2012. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt mondod átolvastad a szabályzatot.

"csak interneten terjesztettem az igét" : Akkor mégsem olvastad át! Nem lehet hivatalosan reklámozni az oldalt. Ha bármilyen oldalon reklámozod, hogy gyertek regisztráljatok és leírod az irodád nevét, az már reklámozásnak számít, amiért szó nélkül kib4szhatnak a rendszerből. Ezért nem ők a hibásak, világosan le van írva, lehet, hogy a te szponzorod elfelejtett szólni vagy csak nem néztél utána rendesen.

E-mailben, személyesen bárkinek bármilyen tájékoztatót küldhetsz, beszervezhetsz embereket, de nyilvánosan nem lehet.

2012. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Pityeeesz ***** válasza:
Az interneten terjesztettem az igét az azt jelenti hogy releváns tartalmú fórumokban szerveztem be embereket, de nyilvánosan semmi olyat nem írtam ki amivel megszegtem volna a szabályokat.
2012. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De mégiscsak nálad lehet a hiba, mert én is ismerek több embert, akik rendben kifizettek, és egyet sem, aki úgy járt, mint te.
2012. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Pityeeesz ***** válasza:
Jó hát nekem aztán bizonygathatod, én a saját tapasztalataimnak hiszek. De igazából nem is érdekel mert most egy másik bizniszt tolok. Itt legalább nem spammelni kell nem is piramis játék, plusz fizetett is már, nem is akármennyit. Egy normális oldal ilyen mint ez nem ilyen kamu baromság mint a zeekrewards.
2012. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!