Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinál pontosan egy...

Mit csinál pontosan egy éjszakai recepciós?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik sikerül éjszakai recepciós állást szereznem egy hotelban (4 csillagos) ... mi lenne ott pontosan a feladatom?? Éjszaka nagy mozgás szokott lenni? Azon izgulok, hogy angolul beszélek, és papírom van róla, hogy németül is, de gyakorlatilag kb 2-3 éve egy büdös szót sem beszéltem németül, szerintetek elég az angol?

#hotel #munka #éjszaka #recepció #éjszakai recepciós
2012. jún. 14. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, mire rájön a főnök, hogy a némettel gondjaid vannak, addigra belejössz. Gondolom, az éjszaka azért nyugisabb. Az „éjszakai élet” nem tudom mennyire valóság, az adhat még esetleg munkát, ha érted, mire gondolok.
2012. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A műszak elején még van mozgás 2-3 órán keresztül (mi este 11-től reggel 7-ig dolgoztunk az éjjeles műszakban), majd egész éjjel a reggeleseknek készítettünk elő papírokat, érkező kártyákat a becsekkolásokhoz, sok papírmunka, nyomtatás, valamint a reggelihez is mi csináltuk meg az első setupot, mert az első reggeliztető 7-re érkezett, és a reggeli is akkor indult. Plusz a beeső vendégeknek értékesítettük a még üres szobákat, és foglalkoztunk a legkülönbfélébb idióta kéréseikkel. (Hívjon mentőt, azt hiszem teherbe estem, és társai..)
2012. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamint az újság rendelést, és mikor megérkezett a kiosztását szoba szerint. Bár ez nem mindenhol van.
2012. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz a német miatt lesz bajom, vagy elég az angol? vagy kezdjem el villám gyorsan feleleveníteni a német tudásom?:)
2012. jún. 14. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem egyedül leszel a műszakban, a többik segítenek ha olyan a szitu. Inkább az éjszakázás miatt kösd fel a gatyát,mert aki nem tud nappal aludni (én sem nagyon tudtam) az nem bírja, meg még aki bírja annak sem egészséges hosszú távon az éjszakázás.
2012. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy ment?

Úgy néz ki júliustól én is állandó éjszakás leszek egy hasonló helyen, egyedül.

2013. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alszik
2019. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!