Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha betöltöttem már a 18....

Ha betöltöttem már a 18. életévet, diák vagyok még, akkor kérhetek munkanélküli segélyt? 19, L

Figyelt kérdés
Ha igen, az mennyi pénz?
2012. jún. 19. 00:10
 1/9 anonim válasza:

Csak egy év munkaviszony után kaphatsz munkanélküli segélyt. Szóval nem, főleg úgy, hogy tanulsz még.

Menj el diákmunkára.

2012. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az álláskeresési támogatáshoz MINIMUM 360 munkaviszonyban töltött nap kell:)
2012. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te már most ezen gondolkodsz? Szegény. milyen részén élsz az országnak. ha Ózdon vagy egyéb Borsodi vagy Szabolcsi helyeken akkor megértem. De azért aki akar az még mindig tud munkát találni ebbe az országba is. Én 22 vagyok Tolna megyéből és több mint 1 éve dolgozok folyamatosan. Sose akarnék segélyre menni, dehát nem lehet tudni mit hoz a jövő.
2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Nem akartam igényelni, csak nem tudtam, hogy működik ez az egész. Én sem szeretném soha, ha munkanélküli segélyt kapnék, mert amint befejezem a sulit, szeretnék dolgozni menni. Sőt, ha minden jól megy, akkor jövőhéten már dikákmelóm is lesz a nyárra. Egyszerűen érdekelt a dolog. Egyébként Baranyában élek.


És mielőtt valaki meggyanúsítana vele, nem vagyok "munkakerülő c*gány".

2012. jún. 19. 15:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát Baranya Pécset nem számítva kb az mint Tolna megye. Én Komlón születtem és elég jól ismerem azt a várost. Hát az nem épp szép vagy munkáról híres.
2012. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is Komlón születtem és ott éltem 18 évig. Most Mánfán lakok, persze ez sincs túl messze. :) És Pécs is közel van...
2012. jún. 20. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen tudom hol van. Nem nagy falu, de szép helyen van a Mecsek hegyei között. Már voltam ott. Nekem a rokonságom nagy része él Komlón. Épp ezért szoktam is ott lenni.
2012. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben 360 napja regisztrált vagy a munkaügyi központban, kapni fogsz támogatást. Nekem is most augusztusban fog összejönni a 360 nap, és onnantól kapok havi támogatást.
2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Havi 20 ezer forint.
2012. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!