Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha passziv táppénzen vagyok, max.45 napig, akkor a táppénzes papiromat Budapesten hová kell bevinni, vagy beküldeni, hogy megkapjam a táppénzt? A volt munkahelyemre nem igazán szeretnék ezügyben visszamenni?

2008. ápr. 30. 12:51  Privát üzenet  

A válasz
Már azóta biztos megoldódott de írom: a Megyei Egészségbiztosítási Pénztárhoz, ők majd hivatalból megkeresik a volt munkáltatódat. A TB kiskönyvedet is küld!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2008. júl. 22. 17:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha itthon maradok a kislányommal 3 éves koráig, de közben összejön a második a baba, és nem, tudok visszamenni a munkahelyemre, akkor hogy számolják ki a gyedemet?
Ha GYES után nem akarok visszamenni a munkahelyemre, mert megalázó helyzetbe hoztak (nem taglalnám, de kisgyerekkel nem bíznak rám semmit, nem vagyok már teljes értékű...
1 éves kislányomat egyedül nevelem, apja rendszeresen látogatja. Gyed után munkahelyemre nem tudok majd visszamenni, külföldön kaptam állásajánlatot. Jogilag megtilthatja az apa,...
Ha gyes lejárta után szeretnék visszamenni a munkahelyemre, kötelessége visszavennie a cégnek?
Mikor mondjak fel ha nem akarok GYES után visszamenni a munkahelyemre?
Mit írjak az e-mailbe, ha a volt munkahelyemre szeretnék visszamenni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!