Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az eddigi...

Miért van az, hogy az eddigi életem során bárhova is mentem nőgyógyászhoz, EGYIK SEM adott számlát soha?!

Figyelt kérdés

Most legutóbb pl. 22.000 forintot hagytam ott és igencsak elvártam volna, ha már egyszer én is/ mi is adózunk a bevételeink után...

Köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 29. 12:45
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
35%
Kértél?
2012. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
...akkor nyugtát... A lényeg ugyanaz, hogy kérés nélkül adjon valamit, ami kézzel fogható, amivel később esetleg igazolhatom, hogy ott jártam, fizettem, mennyit fizettem, stb. ...Mert hát tegnap este a dinnyeárus is adott... Pedig nem kértem...
2012. jún. 29. 14:00
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Mert tetováló szalomban már készíttetett APEH-os tetoválást, és utána mondta, hogy ellenőrzés, nőgyógyásznál úgylátszik e célból még senki sem járt. Ha számlát akarsz, kérjél nyugodtan, adnia kell. Gondolom leletet kaptál, kiskönyvedbe valamit beírt, amivel igazolni tudod, hogy ott jártál. Bár miért kell arról igazolás?
2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
szalonban
2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem leletért mentem, hanem 3 különböző szűrést csináltattam. Itt nincs kiskönyv, semmi ilyesmi, gépre visz fel mindent.

..."igazolni" meg tulajdonképpen csak önmagamnak, no meg persze a férjemnek akarom, hogy átlátható/követhető legyen, mire mennyi pénz megy el...

2012. jún. 29. 14:42
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Értem. Ebben az esetben legközelebb kérjél számlát vagy nyugtát. Bár az én férjem bemondásra is elhiszi. De ehhez semmi közöm.
2012. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt még csak véletlenül sem arról van szó, hogy a férjem kételkedne a szavamban, de úgy gondolom, ha az ember tisztában akar lenni a kiadásai összegével, akkor nem elég a memóriára hagyatkozni, célravezetőbb nyugták formájában összegyűjteni és a végén kiszámolni, mennyi is az annyi.

Meg azért természetesen kíváncsi is vagyok, nálunk mennyi lesz a lombik összességében...

2012. jún. 29. 15:22
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Nem akartam tolakodó lenni. Sajnálom, hogy lombikra van szükségetek. sok sikert kívánok.
2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! :)
2012. jún. 29. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek egyszerű az oka!



A név előtt álló DR Betűk erősebbek mint az AP ....


Egy orvos sem ad, de a tb felől kiveszik utána a támogatást!


Valójában a számla meg van írva, de te azért nem kapod meg, mert olyasmiket is ráirkálnak amiket el se végeztek, és ezekután is kihúzzák a TB től a lóvékat!


Szerinted pacsira kell 30-40 ezres tbket fizetni az eberek után?


Ezekmiatt kell, nem azért mert drága a penicilin.

2012. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!