Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bárhova mehetek nőgyógyászhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárhova mehetek nőgyógyászhoz? Tudtok ajánlani nekem valakit aki jó és ingyenes?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam nőgyógyásznál, de szeretnék elmenni. Az lenne a kérdésem, hogy olyanhoz is mehetek aki nem a lakóhelyemen rendel? Vidéki vagyok, és Pestre szeretnék menni valakihez.

A másik kérdésem az lenne, hogy mi a különbség a gyermeknőgyógyász és a rendes nőgyógyász között? Ti melyiket ajánlanátok és miért? Előre is köszi a válaszokat :) 16/L


2011. ápr. 22. 21:18
 1/7 anonim válasza:

Miért jönnél Pestre? Ugyanolyan az ellátás vidéken is, ha ingyenes.


[link]

2011. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert amúgy is Pestre járok iskolába, így nem lenne probléma, az itteni orvosokról meg csak rosszat hallani :/
2011. ápr. 23. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre fele jársz suliba? a déli útba esik neked? Mert ha igen akkor tudok segíteni...
2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is vidéki voltam,de amióta pesti vagyok (pár hónapja)én inkább lementem volna vidékre a nőgyogyimhoz. Ahhoz csak bekopogok és már ki is írja a gyogyit. De végül is nem kellett lemennem mert az új háziorvosom kiírta :)
2011. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a déli kb. 20 perc nekem, úgyhogy az teljesen jó :) tudsz ott ajánlani valakit?

utolsó: én nem akarok gyógyszert szedni, csak vizsgálatra szeretnék menni, oda meg úgyse mennék olyan gyakran, meg nálunk be se engednek az orvoshoz ha nincs időpontod

2011. ápr. 25. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ujra itt vagyok! na szóval hogy ha neked a Déli pont jó akkor ott van az Onkológoa.Nem tudom mennyire ismered? Én ott voltam nőgyógyásznál és nagyon jó fej a doki.Vicces meg minden és nem görcsöltem így anyira hogy milyen gáz lesz! Szerintem jó orvos...ha neked jó akkor majd tudok több infoval is szolgálni!
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudsz írni nekem privit? Leírnád az orvos nevét/ elérhetőségét? Nagyon köszönöm :)
2011. ápr. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!