Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná Zeekreward...

Szacs93 kérdése:

Valaki elmagyarázná Zeekrewardson hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
Kezdésnek van például 110bonuspontom, ahoz gyüjtök még (hirdetésfeldással)... Mikor lejár a két hónap elvesznek 100pontot, akkor legyen csak 150pontom például, igaz az, hogy ezek a pontok eltünnek 90naponta? Valaki magyarázza már el nekem érthetően! köszönöm szépen előre is! (:

2012. jún. 29. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. 90 napig dolgozik a pénzed. 100-ból lesz 300, majd az induló tőke megszűnik, az eredeti 100, és marad 200. Ennyi(persze csak nagyjából számolva, de ez a lényeg). Természetesen ha az összes elvárt feltételt teljesíted a cég felé :)
2012. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hát az első leíró nagyon leegyszerűsítette és kihagyott sok fontos dolgot :) Ha írsz nekem egy privit és alám lépsz be a zeekrewards-on akkor szívesen elmagyarázok mindent. Van kifizetési bizonylatom is már és délután rakom fel a segítség nyujtó videóimat youtubera a szponzoráltjaim számára :) 22/F
2012. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre azonnal válaszolok itt. Skype- inchy28.
2012. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pityeeesz ***** válasza:
A lényeg hogy rendszeresen spammelned kell hogy kapd a bónuszpontokat. Meg be kell szervezned embereket akik szintén spammelnek majd ezerrel, aztán majd jól nem fizetnek ki amikor oda jut az idő. Ebből lehet igazán meggazdagodni :P
2012. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves Pityeeesz!

Te aztán kened-vágod a zeekrewardsos információkat, nyilván saját tapasztalatból beszélsz! Vagy mégsem? Akkor meg honnan veszed ezeket a zöldségeket? Mari nénitől a piacon?

2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Pityeeesz ***** válasza:

#5

Ebben a mi a zöldség? Az hogy arra kötelez hogy spammolj? Igaz vagy nem? Na ugye. Vagy az hogy piramis játék? Na ugye. Vagy az hogy nem fizet? Majd megtudod ha odajutsz ;)

2012. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy már elmagyaráztuk neked, hogy a hiba nálad van, csak ott elfogytak az érveid, ezért mész máshova bomlasztani. Grat, igazi okos hozzáállás.
2012. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Pityeeesz ***** válasza:

#7

Nekem legalább vannak érveim :)

És semmit nem magyaráztál el, és eddig semmit sem tudtál megcáfolni. Az hogy kijelented hogy szerinted nem úgy van ahogy mondom az se nem érv se nem magyarázat pusztán a megalapozatlan szánalmas kis véleményed.

És ez nem bomlasztás csak szeretném ha másokat nem paliznának be.

2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, az érv, hogy szimplán hazugnak nyilvánítod a másikat? Aztán amikor elmagyarázzuk, hogy az ilyen elméleteid marhaságok, hopp, felszívódsz?
2012. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Pityeeesz ***** válasza:
Én szimplán a saját tapasztalataimat és a tényeket osztom meg a kérdezővel. De az a nagy elmagyarázás azt áruld már el hol van, mert eddig azon kívül hogy "ez egy hűde nagyon jó pénzkereseti lehetőség priviben küldöm a linket" jellegű megfikkanásokon kívül nem láttam tőled még mást ;) Az meg nem elmagyarázás.
2012. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!