Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes postán telefont...

Hogyan érdemes postán telefont küldeni? Ami azért árban se húzós, de viszonylag biztonságos. Kb 90ezer ft értékű telefonról lenne szó, de érték biztosítva elég drága (3ezer ft) a posta. Köszönöm előre is a választ.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 90.000,- Ft értékű telefonhoz viszonyítva azét 3.000.- Ft körüli összeg nem egy olyan túl nagy pénz. Ha azt akarod, hogy biztonságosan célba érjen illetve ha bármi történik vele, legyen jog alapod reklamálni annak meg kell fizetni az árát.
2012. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig azt az értékbiztosítást keményen rá kell pakolni, különben nagyon könnyel lába kél.
2012. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno 175000-es telót küldtek, nem sajnáltam rá az 5500 forintos postát, és szerintem nem is érdemes ezen spórolni.


Am ami még árban okés és jó az a vaterafutár lehet.

Talán ott van alapból értékbiztosítás valamilyen határig. Nézd meg a honlapjukon.

2012. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!