Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi alapján válogatnak a...

Mi alapján válogatnak a diákszövetségek, a dolgozni akaró diákok közül? Milyen "képességek" kellenek mondjuk egy raktári munkához vagy árufeltöltőnek?

Figyelt kérdés
Közel egy hónapja próbálok munkát szerezni a nyárra, 0 sikerrel...Több tucat önéletrajzot elküldtem már, végigjártam kétszer az összes budapesti diákszövetkezetet és semmi... Kezdek arra jutni, hogy most már leszarom, mert úgy látszik tisztességes módon lehetetlen bekerülni egy szaros árufeltöltőnek is a tescoba, mert gondolom mindenki protekcióval van ott, ahol.

2012. júl. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
szedd le netről egy fehér ember képét és azt rakd az önéletrajzodba...
2012. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ennél intelligensebb emberektől szeretnék választ!:)
2012. júl. 2. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Türelem, türelem.

Nem elég egyszer menni, minden héten kell. Kérdezd meg mindenhol h melyik nap kapják meg a következő heti "munkarendelést" és akkor kell telefonálni. Mázli kell ennyi. És gyakran hívd és menj be személyesen is. A legsz*rabb munkákat is el kell vállalni a legutolsó pillanatban.

Kutass protekció után, hirdesd magad.

2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Fürge Diák Iskolaszövetkezetnél vagyok munkavezető 2 éve.Azt tudom neked ajánlani, hogy tölts le innen egy szerződést: [link] ,töltsd ki.Mindent értelem szerűen ( diákigazolvány szám a vonalkód alatti szám)Miután ezek megvannak elküldöd ide : Fürge Diák Iskolaszövetkezet 1092 Budapest, Erkel u. 6. Aztán ha munkát szeretnél vállalni a szerződés nagy előnyt jelent.Munkára mindig telefonon jelentkezz, vagy sms-t küld.Az e-mailre nem fognak reagálni.Tescos meló a Biztoskész Iskolaszövetkezetnél van. Vagy esetleg MADS ( márton áron) remélem segítettem
2012. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Most a Multijob-nál adatrögzítős munkát találtam a Nyugdíjbiztosítási főigazgatáson. Szerintetek?
2012. júl. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!