Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok,1 éves munkavis...

21 éves vagyok,1 éves munkaviszonyom van. Viszont Londonban dolgoztam, Magyarországon soha. Jogosult vagyok bármilyen segélyre?

Figyelt kérdés

Apám kihajít a francba ha nem találok melót 5 napon belül és erre most nem sok esély van...

Hirdetéseket adok fel, házalok magammal és az önéletrajzommal (ami elég impozáns), e-maileket küldök (jócskán 200 fölött járok elküldést tekintve) de egyszerűen nincs semmi.

Angolul tökéletesen beszélek, magyarul is :) és még 3 nyelven meg tudok szólalni elég normálisan...

2 szakmám is van viszont nincs érettségim...12 osztályt elvégeztem utolsó félév híjján...de nem hiszem, hogy ez lenne az oka, hogy nincs munkám...


Viszont valamilyen segélyt (pénzt) jó lenne felmutatni itthon mert nincs hová mennem...:S:S


2009. júl. 10. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzatnál érdeklődj segély ügyben. A segélynek nincs köze ahhoz, hogy dolgoztál-e Magyarországon. Munkanélkülire be voltál régebben jelentve? És igen is lehetséges, hogy azért nem vesznek fel, mert nincs érettségid. Ergo van 11 elvégzett osztályod, ami manapság nem sok. Bármikor jelentkezik egy sima érettségis, őt fogják felvenni. Nézd, az életrajzba is azt ír bele mindenki, amit akar. Pl. ha nincs nyelvvizsgád, a nyelvtudást sem tudod bizonyítani, ha interjúra be sem hívnak már. Szóval inkább az érettségire gyúrjál.
2009. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát magyarországon biztos ez lesz az oka:

"nincs érettségim...12 osztályt elvégeztem utolsó félév híjján..."


szerintem menj vissza londonba, ott többre fognak értékelni.

itt csak a papír számít, senkit nem érdekel hogy mihez értec.(na jó számít, de nem sokat).

2009. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Londonban rendes bejelentett munkaviszonyod volt, azután itt ugyanúgy jár a munkanélküli segély. Menj be a munkanélküli hivatalba, ott megmondják neked, milyen nyomtatványt kell elküldetned magadnak a kinti volt munkáltatódtól. A szomszédomnak pont nemrég segítettem intézni ugyanezt (fordítottam neki, nem beszél angolul).
2009. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!