Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme olyan munkát...

Van értelme olyan munkát megpályázni, amelynek feltétele egy képesítés, amellyel nem rendelkezem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és dada állásra jelentkeznék. Gimnáziumi érettségim van, és egy logisztikai emelt okj-s bizonyítványom. Szeptemberben szeretném elkezdeni az óvodapedagógus szakot levelezőn, de addig szeretnék a "szakmában" tevékenykedni.
2012. júl. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme.Én ápoló vagyok egy idősek otthonában és nálunk is dolgozik segédápoló 8 általánossal.Ha ráadásul még ezt is fogod tanulni akkor felvehetnek szerintem csak az a baj hogy előnyben részesítik a már végzett dadákat és te csak a sor végén kerülhetsz szóba.
2012. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, én mindenképpen megemlíteném az iskolát is.

Azt meg ki tudja, kik jelentkeznek rajtad kívül, lehet hogy te leszel a legesélyesebb:)

2012. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nevem-senki ***** válasza:
Igen van!:-) Add el magad,ìrj egy frappáns kísèrőlevelet az önélezrajzodhoz.
2012. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!