Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos külföldi munkaváll...

Biztonságos külföldi munkavállalási lehetőséget keresek. Információt kérnék, mindenről, amit ilyenkor tudni kell. Az utazástól kezdve. Írna akinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nincs állásom, nincs megtakarított pénzem.Szeretnék külföldön munkát vállalni.Tudom, hogy vannak kockázatok, mikor kell nagyon óvatosnak lenni?Hol vágják át leginkább az embert?Nincs ismerősöm külföldön és az angol nyelvtudásom is nagyon kevés.Ezzel már nem adnának el, de nem is jutnék vele túl sokra.

Van olyan lehetőség, ahol átvállalják a kiutazás költségeit?

Vagy legalább is nagyon olcsó?

Nem is tudom, mit kérdezhetnék még..bármilyen jó tanács vagy tapasztalat érdekel.


2012. júl. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ahhoz, hogy elkezdj valamit külföldön, össze kell spórolni legalább 3-4 havi megélhetésre elég pénzt.

2. Nyelvtudás nélkül semmi esélyed.

3. Olyan sehol nincs, hogy átvállalják a kiutazás költségeit - mert semmi biztositék arra, hoyg valaha is vissza tudod/akarod fizetni.


Elöször tanuld meg rendesen a nyelvet, spórolj össze pénzt és utána kezdhetsz keresgélni.

2012. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem iylen munkakereső cégeket ne használj mert lehúznak ,szépen benne van az újságban a munka,albérlet ,minden ,ha tudsz németül akkor egyedül el lehet intézni
2012. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elírtam nem német,azon a nyelven ahova menni akarsz
2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van most egy cég, amelyik válaszolt nekem.szobalányokat keresnek.Angol tudás minimális is elég.Leírták, melyik repülőjárattal lehetne kiutazni, mennyi pénzt érdemes vinni, mennyibe kerül kb a repülőjegy és van némi költség, előleg, állítólag az adó miatt..Szállást is biztosítanak állítólag.

Nem tudom, mennyire hihető.Nem hangzik olyan rosszul.Így összesen kb 200 ezret kellene összekaparnom ebben minden benne van...

2012. júl. 6. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az "így buktam el 200ezret (de legalább láttam egy londoni repteret)" című történet kibontakozásának lehetünk tanúi, figyeljünk jól! :D
2012. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ahol fizetni kell, az mind csalás! Ha nem tudsz rendesen egy nyelvet és nincs minimum 2 hónapra elegendő félretett pénzed, akkor ne menj sehova, mert csalódni fogsz! Gyenge angollal jelenleg nagyon nehéz állashoz jutni, ha nincs ismerős aki segítene, akkor csak a szerencsében bízhatsz. Biztos nyelvtudás és kezdőtőke nélkül ne menj!
2012. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!