Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összességében Paypallal...

Összességében Paypallal olcsóbb pénz utalni egy másik országba, vagy nemzetközi bankátutalással? A Paypal is UGYANAZZAL AZ ÁRFOLYAMMAL SZÁMOL-E?

Figyelt kérdés

Ha pl. x összeget pl. egy thaiföldi ismerősömnek szeretnék küldeni, akkor összességében hogyan lesz olcsóbb? Arra gondolok, hogy paypal esetében ha jól tudom a banki költség kisebb ugyan, de vajon - és ezt szeretném elsősorban tudni - A PAYPAL IS UGYANAZZAL AZ ÁRFOLYAMMAL SZÁMOL-E mint más bankok?


ma próbaképp küldtem 60 bahtot egy thai paypal számlára. Paypal részéről a költség 0,5% volt. Viszont - visszaszámoltam - 7,71 körüli HUF / THB árfolyammal számolt, holott egy másik konverterrel is megnéztem, aszerint jelenleg az árfolyam csak 7,27 körüli!



2012. júl. 8. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

En kuldtem mar USAba a magyar CIB szamlamrol magamnak az amerikai bankszamlamra penzt es 35 dollart levontak, mert a ket bank kozott nincs kapcsolat igy egy harmadik/kozvetito bankot hasznaltak. A penzt kb. egy het alatt kaptam meg, vagyis pl hetfon utaltam es penteken jelent meg a szamlamon.

A bank a sajat arfolyaman szamolta at a forintot dollarra.


Ehhez kepest elkuldtem Mo-ra 400 dollart, ami nekem 2 dollaromba kerult es a penz azonnal a cimzett paypal szamlajan volt. Ha akarta volna, el is koltheti rogton. Inkabb kivalasztotta, hgy a helyi banknal keszpenzben felvegye es 2 munkanapon belul a penz a szamlajan volt.


A paypal arfolyamat ugy tudod megezni, hogy bejelentkezel, Profile, My money, a Paypal balance-nal a more ful, majd Currencies: kijelolod a ket penznemet es megmondja mennyivel valt.

2012. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, különösen a végét, hogy hol tudom megnézni Paypalék aktuális váltási árfolyamát.
2012. júl. 10. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!