Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha e-mailben küldöm el mellékl...

Ha e-mailben küldöm el mellékletként önéletrajzomat kell még valamit írni a levélben?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor mit?

Most végeztem és fogalmam sincs hogy működik ez.


2012. júl. 10. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem árt a levélbe beleírni, hogy reklámcéllal küldözgeteg az önéletrajzod, vagy valami konkrét elképzelésed is van.
2012. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:
Általában kísérőlevelet szoktam, egy kis szöveg arról, ki vagyok, miért jelentkezem oda, mit szeretnék csinálni. Hátha van, aki elolvassa, és mégis egyedibb, mint egy önéletrajz.
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illik egy pár soros, úgynevezett kísérőlevelet (covering letter) írni mellé. Amiben röviden bemutatkozol, kifejted benne, hogy miért jelentkeztél az adott állásajánlatra, megjegyzed benne, hogy az önéletrajzod mellékletként csatolva lett.
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!