Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit takar az irodai értékesíté...

Mit takar az irodai értékesítési munka? Érdemes belemenni, míg nincs jobb?

Figyelt kérdés
Most diplomáztam, jelenleg a szakmámban pangás van. Sok ilyen hirdetést látok, előrelépési lehetőséggel, jó fizetéssel, ez tényleg így van, v kamu szöveg?
2012. júl. 11. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeknek a hirdetéseknek a 80-90 %-a beugratás.Csak akkor vágj bele,ha van sok félretett tőkéd,mert ezt majd neked egyedül kell végezni és ki kell váltanod a vállalkozási engedélyt hozzá.Már próbáltam én is ilyet tudom hogyan megy.Ha azt hirdetik az állásajánlatban,hogy jövedelem +jutalék akkor még szerencsésebb a helyzeted,de ha azzal kecsegtetnek,hogy jutalék az eladott áruk után akkor szívás az egész.Persze az elején mindent megmutatnak és lehet olyan is hogy aki mellett leszel az elején Ő dolgozik helyetted amíg Te csak figyeled az Ő munkáját addig amíg bele nem tanulsz Te is .Ez az idő ált. 3 hónap
2012. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Irodai értékesítés az esetek több, mint 90 %-ban azt jelenti, hogy az internetről vagy telefonkönyvből (jobb esetben egy lista alapján, de leginkább saját kútfőből kell idegeneket hívogatni és különféle dolgokat eladni nekik.

Ez lehet bármi. Lehet wellness hétvége, hirdetési felület a face-n....kutyaeledel...zipzár...autóriasztó...szemöldökszedés...bármi

2012. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam egy ilyen interjún. Internetes hidetési megjelenéseket kellett volna eladni.

Mindezt úgy, hogy ÉN keresek a netről cégeket, és bombázom őket a húdeszupercsúcs lehetőséggel.

2012. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sejtettem h ilyen gáz...


de akkor mit csináljak? 5 éve azt mondták a beiratkozáson milyen jó szakmánk lesz, versenyképes diploma, el fogunk tudni helyezkedni blabla, most meg ülünk itthon és nézünk ki a fejünkből...

2012. júl. 11. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem hogy hol végeztél és milyen diplomád van? Amúgy ilyenbe nem igazán érdemes, mert csak az ismerőseidet kellene majd zaklatnod marhaságokkal, a pénzt pedig csak viszi mivel egyéni vállalkozóit kell hozzá kiváltani
2012. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
közigazgatási mesterszakot végeztem...
2012. júl. 11. 14:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Debrecenben, kitűnő diplomával
2012. júl. 11. 14:21
 8/11 A kérdező kommentje:
*kiváló
2012. júl. 11. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmit végeztem és én se találtam a szakmámban állást.

Viszont az ilyen irodai értékesítést, főleg ha neten találod és előrelépést, légkondis irodát, jó munkakörülményt biztosítanak - nem árt elkerülni. Ez szinte mindig Zepter, ami arról szól, hogy adnak egy kitépett telefonkönyvlapot és hívj végi mindenkit, hogy nyert valami csúcsszuper ajándékot, jöjjön be érte az irodába. Ha bejön, rátukmálni a 200ezres edénykészletet. Ha pedig meg is veszi kapsz jutalékot, egyébként semmit.

Akkor már inkább call center és a nyaralási szokásokról érdeklődöm.

2012. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan ZEPTER lesz.
2012. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!