Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a sárga...

Mi van akkor, ha a sárga csekk befizetése után, elhagyom a kis fület amit visszaadnak?

Figyelt kérdés
A kis fület oda kellene adnom az autós sulinak...Attól az még be van fizetve h nincs meg fül. Utána tudnak nézni v.hogy hogy befizettem-e?
2012. júl. 12. 06:52
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Az a pénz megérkezett egy számlára a te azonosítóddal. Szóval nyilván utána tudnak nézni. Más kérdés, hogy honnan tudják, mi a te azonosítód, ha nincs meg a papír :D Szerintem tőlük kérdezd.
2012. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sablon csekknél egy gyüjtőszámlára érkezik minden pénz.

Ha nincs nevesítve akkor nehéz bizonyítani hogy te fizetted be.

Talán a beérkező pénzből amúgy is rájönnek hogy többen fizették be mint amennyinek csekkje van. És akkor végül is ki van fizetve mert valaki biztos fizetett.

Magyarán a könyvelőjük vagy akinek hozzáférése van a számlájukhoz az láthatja.

Persze ehhez együttműködőnek kell lenniük!


Ha csak neked kéne bizonyítanod az sajnos nagyon macerás! Hacsak a feladott csekkre nem írtad rá az adataidat. Akkor talán valahogy a Postától ki tudod könyörögni. csak ugye nem adnak ki szívesen hisz akkor bárki bemehetne hogy meg szeretné nézni az összes X-Y-os csekket :))

2012. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A csekkre ráírtam a nevem, és a címem, de azt mondták h látni fogják bent, hogy befizettem-e..úgyhogy remélem nem lesz baj.
2012. júl. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!