Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e valakinek negatív...

Van-e valakinek negatív tapasztalata a HUNBUX-on történt befektetésekkel, kifizetésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mindig korrektül fizető PTC oldalnak ismertem meg a HUNBUX-ot. Április végén egy nagyon kedvező akciójukat igénybe vettem befektetési céllal, azóta egy fillért nem láttam abból a pénzből, pedig nem kis összegről van szó és havonta kéne fizetnie. A rákérdezések nem járnak eredménnyel, az ígért határidőre sosem történik semmi. Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy van javaslata, hogy ilyen esetben mi a megoldás, kérem, írjon!

2012. júl. 12. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a duplázón elbuktam minden pénzemet (majdnem 2 dollár:D) úgyhogy nem tudom, egyáltalán fizettek e volna. Venni akartam olyat, amit te is írtál, jobb hogy nem tettem ezek szerint. Másba fektettem, ami sokkal jobb és a PTC oldalak 1-2 centes napi összegéhez képest több 100szor annyit keresek már vele naponta:)
2012. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eszébe se jusson senkinek befektetni oda. SZörnyű a kifizetési idők, (ne napokkal, hónapokkal számolj)
2013. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már nem a késések meg szűntek kész van az albérlet futár azért volt az egész késés mert azt csinálták
2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azóta se fizetnek, csak ha befizetsz. 250 dollárom ragadt be, és minden nevetséges feltételnek megfelelek és mégse fizet.
2014. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!