Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlanközvetítőnél adnám el...

Ingatlanközvetítőnél adnám el a lakásomat és ugyanannál a közvetítőnél vennék drágább házat. Már kinéztem melyiket. Ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Ha magam szerzek vevőt a lakásomra akkor is fizetek az ingatlanosnak? Mennyi az közvetítői járulék? (kb) Megmondjam az ingatlanosnak az értékbecslés előtt hogy nála venném a másik ingatlant? Vagy csak utána közöljem vele? csak akkor tudom megvenni a másikat ha ezt eladta?


Létezik olyan hogy az ingatlanos egyszerűen befekteti a pénzét, eladja nekem a drágább házat beszámítva a lakásom árát,úgy hogy csak a különbözetet fizetem? így a lakás az ö tulajdonába kerülne..


nem értek semmit ehhez a dologhoz.. lehet hogy naív vagyok de nem kritikát akarok olvasni hanem olyanok válaszoljanak akiknek ebben van némi tapasztalatuk.


2009. júl. 13. 09:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!