Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom aktiválni az új...

Nem tudom aktiválni az új bankkártyámat!?

Figyelt kérdés
Elvileg lehet aktiválni interneten, de az OTP honlapján sehol nem találok "Bankkártyás tranzakció/bankkártya aktiválás" menüpontot. Telefonon hiába hívom azt a számot, amit írtak, állandóan úgy pittyeg mint amikor foglalt, pedig nem is élő emberrel kéne beszélnem csak beütni pár számot... ATM közelébe nem megyek egy ideig így ott nem tudom aktiválni.

2012. júl. 16. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig bank automatába kell belerakni, és akkor már aktiválja is.
2012. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van vmi határidő hogy meddig kell aktiválni? Mert egy ideig tényleg nem megyek ATM közelébe, és nem akarok csak ezért bemenni a városba.
2012. júl. 16. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de lehet ha van netbankod akkor is lehet aktiválni.
2012. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neten is lehet, de én sehol nem találok olyan menüpontot, amit írtak, hogy ott lehet. :/
2012. júl. 16. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Van regisztrált netbankod?
2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy ez az-e, de be tudok lépni, és neten is nyomon tudom követni a pénzügyeimet.
2012. júl. 16. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Azaz :) Elméletben ott kell lenni bal oldali menüben valahol, hogy bankkártya aktiválása.
2012. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :) Ott van még a régi kártyámnak az adatai is, azt meg tiltsam le?
2012. júl. 16. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem kell :) AMint aktiváltad az újat, a régit törölni fogja.
2012. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!