Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A dubli tényleg jó befektetés?

A dubli tényleg jó befektetés?

Figyelt kérdés
Nekm kt ismerősöm mondta és magyarázta hogy a dubli nagyon jó befektetés,pláne ha az ember vesz egy tv csomagot,semmit nem kell csinálnia és pénzt keres.Én gondolkodtam de félek befektetni,mert olvastam valahol hogy volt egy hatalmas amerikai cég vagy mi mint a dubli hatalmas befektetések voltak ugyan így benne,meg a tőzsdén is voltak de a cég megbukott de nem szóltak az embereknek akiknek pénze volt benne és mindenkit kisemmiztek.Na most az ismerőseim azt szajkózzák a microsoft két alapítója van benne ezért jó megbízható cég mennek a tőzsdére és sikeresek biztos befektetés,meg őket kivitte a cég ingyen dubajba konferenciára meg minden.Lehet hinni ebbe a dubli dologba?
2012. júl. 17. 19:09
1 2
 11/16 Sracbp válasza:

Én olyan emberekkel nem állok le vitázni, akiknek közük nincs a Dublihoz.

Nyereséges voltam, vagyok és leszek is.

Nincs semmilyen ha.

Na, de nem papolok én itt, mert abból pénzem nem lesz. :)


Megyek, xpresszezek kicsit. :)

Mi már tudjuk, hogyan kell sok-sok pénzt csinálni pár nap alatt. :)


Üdv mindenkinek!


És aki a csatlakozáson gondolkodik, szívesen segítek neki, mutatok konkrét számokat, elmondom, hogyan kell igazán sok pénzt csinálni vele és még ennél jóval több.

Az utána járó %-ot (Mert ugye ha hozzám csatlakozik valaki, X%-ot kapok, szinttől függően) 100%-ban visszaadom és örökké. Nekem 1% sem kell!

Pár munkatárssal dolgozom csak és a lényeg kizárólag a sikeresség. Mert ha nem sikeres senki, akkor nem is megy a dolog...


Jah és ha valakit érdekel, akkor léci priviben, mert ezt nem igazán olvasom, és különben is, ide olyanok járnak nagyrészt, akiknek halvány fingjuk nincs hozzá, csak fáj nekik, hogy más játszva keres nem kevés pénzt...


Mint mondtam, én konkrétumokat mutatok annak, akit érdekel. Beszélni mindenki tud!


Jó pénzcsinálást mindenkinek! :)

2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sracbp válasza:

A tv kampány részét viszont sajnos nem tudom.

Az ügyességről pedig annyit... Hogy bizonyos szinten már ügyesnek sem kell lenni, hogy nyereséget könyvelj el!

De ezt kívülálló emberek úgy sem fogják fel.

De nincs is ezzel baj.


Nah, megyek pénzt csinálni.


És csak privire válaszolok. :)

2012. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzéhes, primitív, naiv marhát. Mintha csak a zeekrewards kérdéseket olvasnám. Sok agyhalott! Az a legsajnálatosabb, hogy vannak olyanok akik ezek miatt lépnek be.

Fú!

2012. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te neked nem tetszik ..? Akkor eljársz szépen a munkahelyedre keresel amennyit keresel aztán élsz boldog a kis világodban . Töltöd az időd amivel akarod s ha ez idegesít akkor ilyesmiket nem olvasol el , mert itt neked is csak véleményed van s szerintem ezt mindenki nagy ívben lesz*rja..
2012. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sracbp válasza:

08-17 22:09


Szerintem te vagy agyhalott.

Tudod, vannak itt olyanok, akik pár óra alatt milliókat keresnek.

De neked kár is mondani bármit is.

A zeek-kel pedig ne keverd össze, mert soha nem lehetett a 2 céget 1 lapon említeni!!


Köszönöm, én is, mi is nagyon jól keresünk!


Várjuk azon érdeklődőket, akiket érdekel, hogyan lehet a Dublival jelenleg 1 nap alatt 1 havi átlagos magyar fizetést keresni.

Aki ezt viccként fogja fel, ne is fárassza magát a válaszadással, hülyeségek írkálásával.


Egyébként miért is lennénk agyhalottak? Mert mi otthonról keresünk 20x annyit, mint te 1 hónap alatt a munkahelyeden? Vicces vagy, de tényleg.


Természetesen kezdő "befektetés", vagy nevezzük bárminek (tőke!) mindenképp szükséges, hiszen PÉNZ NÉLKÜL NEM LEHET PÉNZT CSINáLNI.


Üdv és szép napokat mindenkinek!


Nekem hosszú idő óta (8 évig dolgoztam rabszolgaként) szép napjaim vannak. :) Igazán szépek! Ilyen napjaim még soha az életemben nem voltak! De ennél én csak szebbeket kívánok magamnak és mindenkinek, aki tesz a jövőjéért! :)

2012. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sracbp válasza:

Azoknak, akiket érdekelhet az xpressz...


Pár napja változás történt, nem tudni, meddig no és 2 hét múlva új rendszer jön, szóval arról, ami most van, 1 mondatot említenék.


Tehát, a minimális kezdő tőke egy arany csomag (2250EUR) -5000 kredit-.

Teljesen mindegy, ki mit mond, ha nincs ennyi pénzed (vagy többen ezt összerakni), akkor veszteséges lesz, nagyon nagy valószínűséggel.

Nem garantált, hogy jól kijössz egy arany csomaggal, de ha követed a stratégiát, akkor jól jársz. Halkan megsúgom, 20 csomagból 1 csomagon lett mínusz, az a mínusz pedig 50 euro, tehát nem tétel.

De ehhez a megfelelő stratégiát kell alkalmazni, nem mindegy pl azt sem, mikor csinálod...

Egy arany csomag eddig lement mondjuk 6 óra alatt, a jutalék, a "profit", ami megmaradt, TL szinten is 300-500 euro. 6 óra alatt. De legyünk pesszimisták, számoljunk 300-al. Ennél mindig több volt, átlag 6 óra alatt.

Aki TC volt, ő ennek 1,5 szörösét kereste.

Ez nem vicc, ezek tények, azért írom ki, mert mindenki azt mondja, tök jó, hogy beszélnek róla, de senki nem mond semmi konkrétumot.


Az új rendszer, ami most van:

Arany csomag 2250 euro, 7500 kreditet tartalmaz.

Ez észrevehetően 1,5 szörösére növeli a csomag kipörgetési idejét, így ezzel már +50% idő ráfordításod van.

Egy arany csomagon TL szinten kb 160 euro "profit" termelődik.

Mivel 2-3 napja ilyen a rendszer, a mostanról ennyit mondanék, hisz többet nem tudok mondani és mint említettem, teljesen új Xpressz lesz heteken belül.


Aki érdekel részletesen, szívesen informálom, segítek neki, de azt már priviben, majd skypeon vagy valami közvetlenebb formában. :)


Szép napot mindenkinek! :)

2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!