Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vaterán új terméket szeretn...

Ha vaterán új terméket szeretnék eladni, kellene számlát adnom?

Figyelt kérdés
Csak mert én már többször vettem új termékeket, és számlát csak boltoktól kaptam, amúgy nem. Ez illegális?
2012. júl. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vaterán a kutya nem kér semilyen számlát, legyen az eladandó tárgy vadi új vagy használt, emiatt ne aggódj. :)
2012. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, illegális. Ha új terméket veszel kellene számlát kapnod (sőt, ha kereskedőtől veszel használtat akkor is).


(Kereskedő vagyok, aki régen nem, most már viszont ad számlát a vaterán. 1500 adásvételem van.)

2012. júl. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában számlát akkor kapsz,ha kereskedőtől kapod az árut,magánszemélytől nem,tehát ha nem vagy "bolt" és nem nagy tételben árulod,akkor senki nem kér ilyesmit a Vaterán.
2012. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!