Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feltöltéssel pénz? Belevágtam...

Feltöltéssel pénz? Belevágtam ezekbe a feltöltésekbe. Oda van írva,1000 letöltés után ennyi, és ennyi dollár. Ez arra érthető, hogy ha egy adott fájlt 1000en letöltenek annyi dollárt kapok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg ez csak egy példaértékű szám..

Szóval mondjuk ha 10 fájlomat összesen 1000en szedik le, akkor is ugyanúgy megkapom az összeget?


Remélem igen.


2012. júl. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen oldalak legnagyobb része átverés, nem érdemes erre alapozni. :(
2012. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az oldal biztos fizet.

Rengeteg írás van erről a neten, hogy a feltöltés fizet.Persze, vannak tárhelyek amik csak átverések, de én nem olyanon vagyok.

Hisz képpel bizonyítva van, hogy kivan fizetve..

2012. júl. 20. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez arra érthető, hogy ha egy adott fájlt 1000en letöltenek annyi dollárt kapok?"


igen, ha EGY ADOTT file-t.

2012. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ezzel az erővel a termőföldbe is belevághatsz kapával, mert komolyna mondom neked, napszámosként is jobban kereshetsz egy tanyán, mint a feltöltésekkel. igaz, abban jobban meg lehet izzadni, de megfelelő időjárási viszonyok között, megfelelő ruházatban, megfelelő testtartással, megfelelő munkaeszközökkel dolgozni tulajdonképpen egyfajta sport.
2012. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!