Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van pár 100 dolláros bankjegye...

Van pár 100 dolláros bankjegyem ezt be lehet váltani itt Magyarországon kisebb címletekre?

Figyelt kérdés

Ha igen hol és ezért számolnak valami kezelési költséget vagy nem tudom mit? És ha lehet ilyet én dönthetem el, hogy milyen címletekre szeretném váltani?


Légyszi csak az írjon aki pontosan tudja a választ nagyon fontos lenne köszi



2012. júl. 18. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Be lehet váltani a legtöbb pénzváltóban, a tarifája változó, pár %.
2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy akarom beváltani, hogy mondjuk egy százasért 2 db ötvenest vagy 5 db 20-ast. Erre is felszámolnak pár %-ot?
2012. júl. 18. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ingyen senki sem dolgozik.
2012. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha például bankban váltok be 20 db ezrest (forintot) akkor beváltják 1 db 20 ezresre ha kérem bármelyik bankban anélkül, hogy bármennyit is levonnának... akkor ha dollárral akarom ugyanezt megcsinálni azért miért vonnának le belőle?
2012. júl. 19. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a $ nem hivatalos fizetőeszköz MO-n.
2012. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért megpróbálom majd...
2012. júl. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!