Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az interne...

Mennyire megbízható az internetes munka? Aki próbálta, legyenszíves ossza meg velem a tapasztalatot és hogy meg-e kapta a pénzt, mert én is ki szeretném próbálni!

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ezt nem igazán nevezném munkának.


Van 2 PTC, ami kattintásokért fizet, engem már kifizetett mindkettő, többször (Neobux és Donkeymail - ha belevágsz, sok sikert, regisztrálhatsz hozzám, ha szeretnél, de nem muszáj, nem azért írtam, hogy nyerészkedjek, ide nem írok linket, ha érdekel, akkor azt privátban - helpyou@anonym.hu de tőlem függetlenül is kipróbálhatod).


Vannak a stockfoto oldalak, ahova azoknak érdemes regisztrálni, akik jól fotóznak (a fotókat innen csak pénzért lehet letölteni, és ennek a jogdíj részét kapja a fotós, egyik ismerősöm, aki évfolyamtársam a főiskolán, szóval személyesen ismerem, havi 25 dollárokat keres vele, tényleg jól fotóz).


Vannak a google hirdetések, amiket weboldalakra kell elhelyezni, nekem még nem gyűlt össze a limit, de ismerek olyant, akit már kifizettek.


A többire nincs bizonyítékom. Ezek viszont már bizonyítottak, és akik nem nekem, hanem ismerősömnek fizettek, ők is biztos forrás.


Van egy magyar közösség, akik még csak mostanában próbálkoznak fizetős reklámokkal, de az alap ötlet egy világrekord, és témaköröket lehet szerkeszteni, a fizetős reklámok még csak kezdetlegesek, de akár ezekre is el lehet helyezni google hirdetéseket, ez az abbcenter.com szét lehet nézni, hogy működik, mik a lehetőségek, viszont nemrég óta ide már csak meghívásos alapon lehet bekerülni. De ha bejön a pénzkeresős része, mióta vannak fizető hirdetők, akkor akár ez is jó lehetőség lehet, teljesen magyar.

2009. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!