Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért írja mindenki hogy...

Miért írja mindenki hogy aljamunkával nyugaton se lehet jobban élni mint nálunk, mikor én azt végzem ott és röhögve megélek és havonta félre tudok rakni több száz eurót?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

De milyen áron?? Egy szobában élsz ahol a házat megosztod 6-8 idegennel együtt. A legolcsóbb kajákat veszed meg,a lényeg hogy ne legyél éhes,nem baj ha pocsék a kaja. Szórakozni,kirándulni nem nagyon mész..

Na ilyen élet nekem nem kéne..

Pedig én is külföldön élek,de inkább bérelek egy lakást csak ne keljen idegenekkel osztozkodnom, és ez létminimumi fizetéssel nem megy..szóval ezért mondják,hogy létminimummal csak nyomorog az ember.

2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Állj. Te ezeket honnan tudod? Egyik sincs így. Egy gyönyörű helyen lakom és a családommal. És nem kenyéren és konverzen élek. Egyszerűen kényelmesen meg tudok élni a kis aljamelómból amire fújnak sokan magyarországon.
2012. júl. 23. 22:54
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha ez nyomorgás akkor nem tudom hogy nektek mi nem nyomorgás. Itt van a világon a legjobb életszínvonal..ezekben az országokban.. nem csoda hogy egyetemre se nagyon mennek a fiatalok..bármiből megélnek lazán.
2012. júl. 23. 22:56
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor itt gondolkozz el.

Ha nem egyedül élsz,hanem ott a család,akkor persze hogy meglehet élni alja munkával is szépen,hiszen a család együttes fizetése jócskán létminimum felett van. Nem mindegy hogy teljesen egyedül kell a pénzedből gazdálkodni,vagy a család is besegít a megélhetésbe.

Azok akik egyedül család nélkül jönnek ki,azoknak nem könnyű egyedül egy szép házat/lakást bérelni. Azért ez nem olcsó..

Ha valaki mégis egyedül fizeti a számlákat,az létminimum mellett felkopik az álla.

Tudom miről beszélek. Én is családdal élek kint,és gyönyörű lakást bérelünk. De a havi lakásbérlés teljes összege kicsivel több mint egy havi létminimumi keresett. Ha egyedül lennék ,képtelen lennék bérelni lakást..

Szóval legközelebb írd ki,hogy családdal együtt élsz..

2012. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
talán, mert így van? amúgy, heti hány órában végzed azt az aljamunkát? mert azt mindig el szokták felejteni, hogy jóval több, mint 40-ben... mint az ismerősöm, aki előadta, hogy ő jól keres, holott minimálbért keres, csak épp dolgozik heti 60-70 órát.
2012. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Oké, akkor részleteket: mi konkrétan az "aljamunka", hol van konkrétan az a "nyugat", mi az hogy "röhögve", mennyit keresel konkrétan, hogy száz eurókat raksz félre?
2012. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy. Azért vannak kétségeim, hogy minden ennyire szép és jó.

Mi a kérdés?

2012. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ne irigykedjetek. Inkább te is próbáljátok meg. Tényleg sokkal jobb az életszínvonal errefelé, nem hülyeség az az egy főre eső gdp se...
2012. júl. 23. 23:32
 9/24 anonim ***** válasza:
Lassan legalább azt elárulhatnád merre van az arrafelé?
2012. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ausztria.
2012. júl. 23. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!