Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munka vs Család. Költözzek...

Munka vs Család. Költözzek haza Münchenből esetleg Sopronba, vagy próbáljam megoldani helyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Münchben élek több éve, de nem igazán alakul a párkapcsolati életem, mivel a magyar lányok tetszenek, és hát kevés van itt belőlük. Itt nagyon jó és biztos a megélhetési lehetőség (Softver fejlesztő vagyok), még Bécshez/Burgenlandhoz képest is, ezért nem tudom eldönteni, hogy fel merjem e ezt adni egy bizonytalanabb és rosszabbúl fizető állásért (pl Eisenstadba/Sopronba vagy Bécsbe) csak azért, hogy nagyobb esélyem legyen összefutni egy szimpatikus magyar lánnyal, vagy inkább ne adjam fel, maradjak itt ahol alapvetően jól érzem, mozogjak többet magyar körökben és oldjam meg valahogy így helyben?

2012. júl. 24. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Társkereső. Biztos találsz magyar lányt.

DE először ne mondd el, hogy jó körülmények között élsz külföldön!!!!

2012. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi szabadságod van?

Én a helyedben először megpróbálnám azt hogy amikor szabim van akkor itthon minél több helyre: buli, koncert ez meg az eljárnék ismerkedni.


Ha így nem jön össze akkor megpróbálnám hátha lehetne ezt a munkát otthonról végezni? /ezt lehet nem?/


Aztán ha már jön a kapuzárási pánik akkor megpróbálnék Ausztriában dolgozni és talán ingázni Magyarországról.

2012. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! Meg tudnád adni az e-mail címedet? Lenne néhány kérdésem a problémáddal és Veled kapcsolatban, ha nem gond. Előre is köszönöm!

T.D.

2012. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, küldtem neked privát üzenetet, ha nem kaptad volna meg szóljál.
2012. júl. 31. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy költözz kolléga Üdv. :D

Társkeresőn ismerkedj simán,egy nő se érne meg annyit,hogy a jólétet felad,majd lesz csajod van zséd nyugi,tuti találsz csajt,ne feszülj csak élj és élvezd a szitut.

2013. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Él az úr?
ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!