Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tud esetleg valaki valami...

Tud esetleg valaki valami biztos netes munkát? Amiből biztos pénz származik és nem átverés? Nem baj ha keveset is fizetnek.

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 18:00
 1/1 anonymous999 válasza:

Nekem eddig az egyetlen internetes munka, amiből volt egy kevés pénzem, egy kérdőív-kitöltő oldal volt: [link]

Regisztráltam, és időnként jött az e-mail, hogy van egy kérdőív, amit kitölthetek. Kaptam érte pontokat, és ha elegendő pontom összegyűlt, vásárlási utalványt kérhettem érte. Az a baj, hogy ritkán van új kérdőív, egy negyedév kellett hozzá, hogy egy 1000 forintos vásárlási utalványt kikérhessek. Az utalványt megkaptam postán, és a helyi coop-ban le is tudtam vásárolni.

Egyébként 2 kérdőívből összejött az 1000 forint, összesen 40 percet töltöttem el vele. Órabérben nem lenne olyan rossz. Jobbat egyelőre nem tudok.


Ha tud valaki olyat, amiből nem csak több pénzt ígérnek, de valóban működik is, kíváncsi vagyok rá.

2012. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!