Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a megforgatási követelmény?

Mi az a megforgatási követelmény?

Figyelt kérdés

kaszinóban elvileg úgy volt mindenki azt mondta nekem hogy én befizetek 100 eurót akkor a 4szeresét tudom feltenni. na mármost nagy nehezen kerestem 200 eurót, szal most van kb 600 euróm és még is a kaszinó azt állítja hogy én nem vehetem ki a pénzemet csak maximum 127 eurót mert hogy 12 szeres megforgatási követelmény van.



Az mit jelent?? most kétségbe vagyok esve.. hetekig dolgoztam rajta stresszeltem meg minden azt kiderül a végén hogy kb összvissz 10-20 eurót kerestem csak?



2012. júl. 25. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értelemezem akkor te itt a wager-re gondolsz, ami azt jelenti, legalábbis nekem az jött le anno mikor még sokat játszottam, hogy, mondjuk befizetsz valahova 10 eurót, (elolvasod a terms. and conditions részt előttem mindenképp, mert ott általában leírják, hogy mit hányszor kell megforgatni, illetve, melyik játék mennyit ér a forgatásoknál) és mondjuk azt írják, hogy 12 szer kell megforgatnod, akkor 10x12=120, vagyis minimum ennyi pénzt kell kockáztatnod, megforgatnod ahhoz, hogy a nyereményed kivehetővé váljon. Sok kaszinó megadja azt is, hogy ha pl nodeposit bonussal játszol és a feltételek ugyanezek, és teljesítetted is, akkor is csak pl. 30 eurót vehetsz ki, hiába sikerült neked mondjuk háromszázat szerezned.


Bocs, ha kicsit összevissza :D

2012. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nemnem, teljesen érthető számomra, köszönöm.

csak egyébként az a gáz hogy utána jártam ebben a kaszinóban ahol vagyok tökmindegy mennyit teszek fel rulettre semmit nem fog érni mert ki van találva hogy ezt a wagert csak a spin-es játékokkal lehet teljesíteni.. ez így elég szar mert én csak európai ruletten játszom, minden más távol áll tőlem.. szal keresnem kell akkor egy kaszinót ahol a rulettre is vonatkoznak ezek a dolgok.


tudsz ajánlani egyet?

2012. júl. 25. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia megint! :)


Én a ruletteket nem igazán ismerem, általában a játékgépes játékokon játszottam. De amennyire én tudom, ez a legtöbb kaszinóban így van, ahogy te is írtad, hogy, a rulettet nem számítják bele a wagerekbe. Rulettes kaszinót sajnos nem tudok ajánlani, viszont a bet365 kaszinója az nekem nagyon bejött, amikor oda regeltem, akkor volt egy olyan promojuk, hogy az első befizetéskor, ha a spin200 (nem biztos, hogy jól emlékszem erre, régen volt már) kódot beírod akkor a befizetéseden felül kapsz 200% bonuszt, itt is voltak megforgatási követelmények ,arra pontosan már nem emlékszem, de befizettem háromezret, játszhattam 9000rel és sikerült feltornázni 230ezerig, élő magyar csetjük is van és beszéltem egy ügyfélszolgálatossal, aki elmondta, hogy kivehetem a pénzt, csak a személyim mindkét feléről kell küldenem egy másolatot, emailben. És sajnos itt voltam türelmetlen, elküldtem a másolatot, de a feldolgozás kb 10 nap volt, türelmetlen voltam és elkezdtem játszani a pénzel, ami természetesen, mire az adataimat feldolgozták, elfogyott. Ekkor megnézetem milyen akciójuk van még, van egy állandó a comp pontok beváltása pénzre( ez is megvan határozva, hogy melyik játékon hány ft-ot ér egy pont)és , beváltottam a pontjaimat és több, mint 20000ft-al tudtam elkezdeni újra játszani :) sajnos ezt nem sikerült feltornáznom, de ki akartam próbálni, hogy mennyire korrekt a kifizetés náluk, miután minden adatom rendben volt 18000ftot kiutaltam a számlámra és kb 8 munkanap után meg is kaptam. Később sajnos már soha nem sikerült túl nagy összegre szert tennem, de két három havonta még játszom és ilyenkor 20-30 ezer forintokat ki tudok venni és ki is fizetik rendesen. Szóval őket merem ajánlani, velem rendesek voltak, csak az adatfeldolgozási procedúrájuk hosszadalmas kicsit :

2012. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!