Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecenből ha rendelek egy...

Debrecenből ha rendelek egy iPodot, mennyi idő, amíg ideér?

Figyelt kérdés
Mennyiért a leggyorsbb, és mennyi idő legolcsóbb?

2012. júl. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ide? Hova? Postával? Futárral? Csomagbiztosítással? Anélkül?
2012. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DDD most esik le, milyen hülyeséget kérdeztem:D Pestre. Nem tudom, h érdemes én döntöm el, hogy hogy adja fel, max 5 napon belül kéne ideérnie.
2012. júl. 28. 16:38
 3/6 anonim válasza:
nekem Pécsről egy pár könyv mikor rendeltem másnap már itt volt(SZ-SZ-B-M). A postaköltségre már nem emlékszem
2012. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jah úgy emléskzem GSL futár hozta.
2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
elírtam xDD GLS
2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jobb esetben, ha postára feladod akkor következő napra meg is kapja a címzett. De ha nem akkor meg 1 nappal később. (vagy elkeveri a posta, és akkor besz0ptad)

Nekem volt hogy az ország nyugati csücskéből(észak keleti csücsökhöz közel lakok) feladást követő nap meg is érkezett.

De olyan is volt hogy a szomszéd megyéből 2 nap alatt :)

És természetesen normál postai csomagként volt mind a 2x. Nem elsőbbségi meg mittudomén.

2012. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!