Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tupperware tanácsadók! Ti...

Tupperware tanácsadók! Ti hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsadó lenni, de nem tudom el tudom-e érni az első havi szükséges szintet. Vidéki vagyok. Tudnátok adni tippeket?

2012. júl. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a termékek drágák,és nem érik meg az árukat. Az embereknek pedig kevés a pénzük,nem sokan fognak tőled vásárolni.
2012. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban ezt kérdeztem!!
2012. júl. 28. 18:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem évek óta vannak tupperes termékeim és imádom őket. (igaz sokat ajándékba kaptam)Ami még nem mindegy, hogy 30 évig van rá garancia.
2012. júl. 28. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi? Valaki beléptet, ő elvileg segíti az utadat. "partyzni" nem feltétlenül éri meg, nehéz az embereket odavonzani, érdemes minél több terméket gyűjteni, hogy élőben is meg tudd mutatni, sok hasznos tanáccsal, mit mire tudnak használni. Valóban drágák, és lényeges funkcióban nem mindig különböznek az egyéb műanyag termékektől, de ezek még 10-15 év után is kitehetők az asztalra! A rámenősségtől óvnálak!

Sok sikert. Ja! És érdemes vállalkozónak lenni, mert jobban jössz ki a jutalékkal

2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Party-t tényleg nehéz összehozni, én klubb-ban gondolkodom, de arra sem sokan hajlanak. :(
2012. júl. 30. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!