Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit keres nagyjából egy...

Mennyit keres nagyjából egy AVON tanácsadó? És azok akik tanácsadók: Mi a meglátásotok, véleményetek? Érdemes belevágni akkor is, ha nincs túl sok vásárló körülöttem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Én azt mondom neked, hogy abszolút nemérdemes belevágni!! Minden sarkon van egy tanácsadó. Felesleges, főleg ha még vásárolód se sok lenne...
2011. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem érdemes belevágni!

Láttál már AVON-tanácsadónőt? Mindegyik egy elhízott tehén, ugye te nem akarsz úgy kinézni?

2011. febr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a jutalékrendszerüket, mit kérnek,mit adnak. Ha tudod teljesíteni, akkor megéri elkezdeni. Nagyon fontos, hogy milyen vezetői támogatást kapsz.

De az igaz, hogy rengeteg van belőlük és én személy szerint már vagy 10 éve is azért hagytam a fenébe az Avot, Oriflame-et, mert millió apró kütyüből sokkal nehezebb eladni a szükséges mennyiséget, mint top luxus termékekből. Nálam ez kelendőbbnek bizonyult.

De ez én vagyok.

2011. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Allegra67 válasza:

Szia ! Én nem vagyok tanácsadó, de a lányom igen. 1 éve csinálja, és viszonylag jól keres az egyetem mellett, és sok sikerélménye van.

"

Ja és nem kövér tehén ahogy az egyik "kedves válaszoló írta:P


Viszont tényleg fontos, hogy mennyit segítenek a vezetők, és nem árt ha van bőven ismerősöd.

2011. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy ma jelentkeztem, remélem hamarosan kapcsolatba lépnek velem. 3 olyan vevőm lesz akik néha rendelnek, és 1 olyan aki gyakran, plusz én. Remélem ez kezdetnek elég. :)
2011. febr. 22. 19:39
 6/8 Allegra67 válasza:
Sok sikert Neked és ha megakadsz valahol a lányom is segít. Csak írj privit!
2011. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia!

aktuális még a kérdésed? csatlakoztál már?ha gondolod én is tudok neked segíteni mindenben!

2011. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem megéri! Nekünk szupi a csapatunk és képzeld nálunk egy tehén sincs...

2011. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!