Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi vásárlás, de hogyan?

Külföldi vásárlás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Külföldről szeretnék rendelni pár ruhát, mert itt az országban olyat nem árulnak. Hogy tudom megtenni, ha nincs olyan számlám, amilyennel lehetne végezni ezt a rendelgetést? Köszi a válaszokat!
2012. aug. 4. 18:18
 1/2 Geryson válasza:

Hát ha szerencséd van, akkor találsz olyan ruhaboltot, aminek van webshop-ja és ott rögtön tudsz venni kártyával. Vagy a másik megoldás egy külföldi aukciós portál (pl. az egyik leghíresebb az ebay.de - olyan mint a Vatera, csak 5000x nagyobb). Mondanom sem kell, hogy ezekhez is kártya kell a fizetésnél.


Egy dolog azonban fontos. Nem minden arany ami fénylik. Azaz Te látsz egy képet és mondjuk úgy, hogy 90%-ban azt is kapod meg amit sejtettél. A gond akkor jön ha nem. Először is kell idegen nyelv tudás, másodszor az eladótól több száz, több ezer km-re vagy, így nem tudod neki olyan egyszerűen visszavinni, sokan ezzel alaposan meg is járják. Ez mindenképpen megfontolandó dolog, mielőtt belevágsz!

2012. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tojasleves válasza:

Külföldi vásárláshoz mindenképp kell minimum bankszámla. Ha ebay-t akarsz használni akkor PayPal is, ezt pár nap alatt meg tudod csinálni.


Más: Magyarországon iszonyat választék van, mindenből. Ha nem akarsz csalódni külföldi webshopban, vagy ebayen, hidd el nekem, otthon is találsz bármilyen ruhát magadra.

Nem hiszem el, hogy nem tudsz egy plázányi ruhaboltból kiválasztani egy olyat ami jó rád, és tetszik.

Korrekt webshop, ha érdekel: asos.com

Innen már vásároltam, panaszom volt, írtam nekik, orvosolták. választék van, méretek úgy vannak megadva, hogy könnyű kiigazodni rajta.

2012. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!