Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6 M Ft-ra lenne szükségem,...

6 M Ft-ra lenne szükségem, hol érdemes keresnem befektetőket?

Figyelt kérdés

22 éves főiskolai hallgató vagyok. 17-18 éves korom óta azon ügyködök, hogy hogyan törjek ki az átlagemberek kb. nulla perspektívát mutató "robot-életéből".


Egy nagyon jó barátomnak köszönhetően, idén februárban, tudomást szereztem egy olyan üzleti lehetőségről, ami segít ennek megvalósításában.


Egy olyan lehetőségről beszélek, amelyről az azóta eltelt időben, a lehetőségeimhez mértem, és az igényeimnek megfelelően, mindent megtudtam.


Tulajdonképpen nem befektetésről szól az üzlet, nem ezért találták ki. Viszont jól végiggondolva mindent, biztosan mondhatom, hogy egy nagyszerű dologról beszélek, amelyet kicsit átgondolva, befektetésként lehet kezelni, magas hozammal, kockázat nélkül. Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy se fedezetem, sem jövedelmem. Családomra személyes okokból egyáltalán nem számíthatok. Így az egyetlen kockázata az egésznek a szavahihetőségem. Itt ilyen formában fölöslegesnek tartom ennek bizonygatását.


Aki ilyen körülmények között érdeklődik, annak akár személyesen is megmutatnék mindent, elmondanám, hogyan is gondoltam, mi az "üzleti tervem", és saját maga bizonyosodhatna meg róla, hogy milyen nagyszerű is ez a lehetőség, ami alapján a későbbiekben eldöntheti befektetné e a pénzét.


Tudna e ebben a helyzetben bárki, bármilyen segítséggel szolgálni?



2012. aug. 5. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1./ Nekem meg 10 millió forintra lenne szükségem momentán...


2./ Honnan tudtád 22 évesen eldönteni, hogy az üzleti lehetőséged mennyire biztos vagy mennyire bizonytalan?!... Ilyet még egy dörzsölt üzleti életben jártas vén róka sem merne biztosan állítani!...


3./ Lehet, hogy tényleg szenzációs a terved, ezt most te bárkinek elmeséled, nem félsz, hogy "lenyúlják" az ötletedet?...


4./ Ugye arra is van valamilyen tuti terved, hogyha netán becsődöl a terved, akkor hogyan fogod visszaadni a kölcsönzött 6 milliót?...

2012. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott bukik az egész hogy "kockázat mentes" ilyen üzleti vállalkozás egyszerűen nincsen,hiába újdonság <--mi van ha nincs rá kereslet?? Viszont vannak olyan pályázatok amiken tudnál indulni ezzel, ha tényleg jó akkor lesznek invesztálók.
2012. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked politikusnak kellett volna menned, fél oldalt rizsáztál úgy, hogy semmit nem mondtál.
2012. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül Zoltán a keresztneved?
2012. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves első:


1, Sok sikert hozzá! :)

2, Egyrészt a kor nem érdem, csak állapot, másrészt onnan tudom, hogy 5 hónapja csinálom, és látom, hogy működik (csupán bővíteném a lehetőséget)

3, Nem. De különben sincs más lehetőségem.

4, Szövegértési problémáid vannak? Amint megbizonyosodnak mindenről, amiről szeretnének (mert mindenre válaszolok, segítek), már önként vállalják a "kockázatot".


5, Az utolsó 3 kérdésedet nyugodtan tedd fel itt a gyakorin, hiszen erre van ez az oldal. De ahogy te, úgy én is inkább válaszokra lennék kíváncsi.


Szép estét!

2012. aug. 5. 23:19
 6/10 A kérdező kommentje:

Második:


Nem újdonság, bevált dolog :)

2012. aug. 5. 23:21
 7/10 A kérdező kommentje:

Harmadik: Politikus már nem leszek, és nem igaz, hogy nem mondtam semmit. Annyit mondtam, amennyire szükségem van egyelőre. Hogy neked ez nem elég? Az már egy másik kérdés.


Negyedik: Nem.

2012. aug. 5. 23:24
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező: Privátban bővebben kifejtenéd a dolgot? Esetleg nagyjából leírnád ide, hogy mely szakterületre tartozik ez a befektetés?


6 milliót neked senki nem fog adni úgy, hogy rébuszokban beszélsz, ezt gondolom sejted!

2012. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:

"magas hozammal, kockázat nélkül"


Ilyen nincs.

2012. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod kedves utolsó. Ha szeretnéd, megmutatom miről van szó, aztán mondd meg, mi a hiba benne...
2012. aug. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!