Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Augusztus 10. -én töltöm a...

Augusztus 10. -én töltöm a 20. életévem, jár még a családi pótlék? Van még egy évem a nappali tagozatos OKJ-s képzésemből.

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Családi pótlék annak a tanévnek az utolsó hónapjáig jár, amelyben betölti a diák a huszadik életévét. Vagyis már nem kapsz.
2012. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Igaz én 20 éves koromig tanultam, de az utolsó években mindig kellett egy igazolás, hogy még tanulok, és anyu kapta tovább a CSP-ot.

Aztán amikor végeztem, akkor ha jól emlékszem anyu ezt jelezte, hogy befejeztem tanulmányaimat. Bár lehet az első válaszoló írta jól, de nekem az olyan furcsának hangzik. Igaz van sok "érdekes" dolog...

2012. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
A családi pótlék folyósítását a régebben érvényes 23 éves kor helyett max. 20 éves korig folyósítják.
2012. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig az előző hónapit kapod, tehát még Szeptemberben kell jönnie.
2012. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha SNI-s vagy csak akkor jár 23 éves korodig.
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!