Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aprod.hu-n vásároltam egy...

Az aprod.hu-n vásároltam egy terméket előre utalással és nem jött meg. Lehet hogy csalás? Részletesen lent

Figyelt kérdés
aprod,csalás,segítség

2012. aug. 8. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Az aprod.hu-n van egy hirdetés ami elvileg Dunaújvárosban van Anett néven. Azt mondta a csaj hogy előre utalással elküldi postán. Minden adatát megadta de máshogy hívták meg másik településen lakik.40. 000 Ft-ot utaltam neki és azt írta hogy feladta postán legkésőbb hétfőn itt lesz. De már szerda van és nem jött meg. Szerintetek átverés vagy csak késik a csomag? Jelentsem fel mert megvan a számlaszám amire utaltam?
2012. aug. 8. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlva adta fel? Ha igen, kérd el a rag számát(RL és utána számok). Ha simán kérted(ami ekkora összegnél nagy butaság lett volna) akkor nem tehetsz semmit. Várj, ha nem jön meg írj az apródnak, ők is figyelmeztetik. Ha semmi, írd meg, hogy feljelented és tedd is meg ha nem kapod meg ezután sem a csomagot.
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt hirdetik pont nagy betűvel, hogy ne csinálj ilyesmit? Miért kell utalni ismeretlennek? Elveszteni sok, tanulópénznek még kevés...
2012. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak cégnek, webáruházbak szabad utalni előre!!!
2012. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szóloknak,nem szabad előre utalni.

Viszont jelentsd fel még ma.Ha késik a csomag,annyi,hogy visszavonod a feljelentést,hiszen tévedtél.

Jártam már én is így korábban.

40000ft-ot ha már voltál olyan buta(és ezért ne haragudj meg,nem rossz indulatból)akkor se hagyj veszni!

2012. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Penge24 válasza:
Igen nekem is ez lenne a problémám,hogy a mostani olx-en korábban apród. Vásároltam egy galaxy s3-t előre utalással,de az eladó csak addíg tartotta velem a kapcsolatot amíg meg nem kapta a pénzt. Azóta semilyen üzenetre nem reagál még csak meg sem nézi! Nekem is megvan a neve és a bankszámla száma amire utaltam sőtt az összes üzenetet és az online utalásról szóló igazolást is kinyomtattam! Így már szerintetek nyert ügyem van? Meg vannak a bizonyítékok is. Aki tud az segítsen!
2014. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!