Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A debreceni munkaügyi központb...

A debreceni munkaügyi központba akarom magamat regisztráltatni. A regisztrációnak mi a menete pontosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem akarnék teljesen hülyének kinézni, mert még sosem voltam ott, és érdekelene, hogy hogy megy egy ilyen regisztráció?


2012. aug. 8. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Összeszeded az összes bizonyítványod, személyi iratiad. Asszem ennyi jó régen volt, s örültem, h megszabadultam tőlük..

Bemész, s a recepción jelentkezel, mondod, h pl. pályakezdő vagy, s beszeretnél jelentkezni, elkéri a személyid, felveszi adataidat, kapsz egy sorszámot, s mikor rád kerül a sor ott kérik a bizidet, irataid. ha jól emlékszem. Kérdéseket tesznek fel, pl. mi a végzettséged, milyen munkát szeretnél..ect kapsz aztán egy kis könyvet s 3havonta be kell menned az adott időpontra.

Macerás s már nem ők közvetítenek ki, neked kell melót találnod, s ha szerencséd van s indul tanfolyam szólnak, de ez sem szokásuk!

2012. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!