Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán erre semlegest vagy...

Vaterán erre semlegest vagy pozitívat adnál? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én vagyok a vevő.

24-én megnyertem a terméket.

25-én írtam emailt az eladónak.

29-én (4 nap múlva) tudta megadni a számlaszámát, ahova utalnom kell

30-án fizettem amit rögtön meg is kapott, jelezte.

6-án (1 hét múlva) postázott.


A cucc a posta hibájából végül visszakerült a feladónak.

Találtunk rá végül megoldást, hogy megkapjam. Postát újra ki kellett fizetnem, tehát 2-szer fizettem így ki a postaköltséget a posta hibájából, mert nem kézbesítette a cuccot.

És most várom, hogy mikor adja fel az eladó újra a terméket...


Még nem értékelek, majd ha megkaptam, de azért kiváncsi vagyok, hogy ehhez mit szóltok?


2012. aug. 14. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy ennél az eladónál nem csak a postaköltséget kellett kifizetni, hanem még a csomagolást is, tehát plusz 10 Ft-ot még.
2012. aug. 14. 18:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát 6-án adta fel a csomagot?

Írta, hogy késve tud postázni?


Vagy te hozzád ért volna 6-án?

2012. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit vétett a posta? Mert ha az ő hiába, simán kártalanítanak. Ha nem az eladó a hunyó, pozitív értékelést adnék.
2012. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Arról értesített, hogy később tudja megadni a számlaszámát.

De amikor kifizettem a terméket, akkor még aznap megírta hogy meg is kapta a pénzt és postázza a cuccot (30-án).

Aztán én 7-én írtam neki egy levelet, hogy érdeklődnék, hogy postázta-e már, mert még nem kaptam meg. És erre ő rögtön válaszolt, hogy 6-án postázta el!

2012. aug. 14. 18:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát amikor kifizettem akkor úgy volt, hogy postázza is rögtön, de ahhoz képest a kifizetés után 1 hétre rá postázott.


Az pedig, hogy nem kaptam meg és visszaküldték neki a posta hibája volt, erről én se és az eladó sem tehet.

A postaköltséget pedig megint én bukom és megint várhatok...

2012. aug. 14. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát még nem elég, hogy várnom kellett arra, hogy megadja a számlaszámát, hogy fizetni tudjak (4 nap), utána várnom kellett arra, hogy postázza (+ 1 hét)

Utána pedig várok-várok és a posta nem kézbesítette, hanem visszaküldte a feladónak!

Utána még1-szer fizetem a postaköltséget és újra várakozom, hogy mikor kapom meg a cuccot...

2012. aug. 14. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez így elég érdekes, mert a postának, ha nem vagy otthon kellene hagynia egy kis papírt, amivel bemehetsz átvenni. Ha nem mész be, akkor másnap megpróbálják újra kézbesíteni, de ha akkor sem sikerül, akkor is ott kellene hagynia az újabb papírt, hogy menj be.

A címzett nem kereste dolog pedig ?? nap után kell, hogy életbe lépjen.

Ha megint ugyanez lesz a szitu, hogy 1 héttel később postázik, mint ahogyan ígérte, adj semlegest.

Ha nem kapod meg a cuccot, akkor ne tarts igényt az árura. Ezt az értékelésben vázold fel.

2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na pontosan ez az, hogy még egy értesítést se hagyott a helyettes postás! Én pedig többször is voltam a postán és úgyis érdeklődtem a levelek iránt, hogy nincs-e ott véletlenül mert már várnám és nem érkezett meg...és nem volt ott se, pedig többször érdeklődtem! Azonnal visszaküldte ez a helyettes postás a feladóknak! Esélyem sem volt megkapni sehogyse. :(

Ami meg az eladót illeti, az zavar, hogy ilyen sokáig húzta az egész dolgot: számlaszám megadása, postázás.

Most kiváncsi vagyok, hogy mikor küldi el nekem újra, ugyanis a postaköltséget én újra kifizettem neki.

2012. aug. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!