Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két hete raktam be egy kis...

Két hete raktam be egy kis pénzt az OTP-be, nullára futottam. Nem akarok kölcsön kérni, és nincs is kitől. Nagyon égé ha most ki veszek belőle?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, volt már ilyen mással is.

Ha tudsz, 1-2 százast hagyj bent, hogy ne higyjék, megszüntetted a számládat.

2012. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell ahhoz egykét százas, tízezret rajtahagy, azzal évekig elketyeg bármelyik. Amúgy meg nem égés, ebből él a bank.
2012. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Nehogy megtedd! Kijön a fiókvezető és kiröhög, b@zd :DDD NE legyél hülye :DDD


Istenem, ilyen kérdést... A te pénzed, azt csinálsz vele, amit akarsz.

2012. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Mondjuk nyugodtabbak, ha rajtamarad a számlán az ő hóvégi jutalékjuk, mondjuk egy 2-3-5 ezer Ft, de ha tudod, hogy még ünnep után úgyis visszapótolod, akkor most még annyit se kell hagynod bent.

Attól függ, mennyit raktál be pár héttel ezelőtt, és most mennyire van szükséged. Amire nincs szükséged, úgysem veszed ki.

2012. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ugyan. Addig úgyse lehet lezárni a számlát, amíg tartozás van rajta. Ha nem marad rajta semennyi, akkor a hó végén minuszba fog menni a kezelési költségek miatt. A számla megszüntetés pedig ki kell fizetni a tartozást - ha az illető nem rendezi a dolgokat, akkor végrehajtóhoz kerül behajtásra a tartozása, természetesen büntetőkamattal. De mivel nem hitelszámláról van szó, ezért a tartozás nem érhet el túlzottan nagy összeget a lezárás előtt.


A bank nem fog lelkizni azon, hogy most kinek mennyi pénze van bent és mennyit vesz fel. A lényeg, hogy a szolgáltatás így vagy úgy, de ki legyen fizetve.

2012. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!