Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság megkérdezni egy alapítványt, vagy egy segélyszervezetet, hogy ha adományozok nekik akkor azt leírhatom-e az adóból?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre. Biztos egy roh@déknak tarotok. Adományozni jó dolog és már többször adtam egy-egy alapítványnak mikor megtehettem, de csak kíváncsiságból kérdezném meg az adott alapítványt, hogy amennyiben lehetséges ez akkor szívesen élnék vele, ha meg nem akkor sem történt semmi.

2012. aug. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2012. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem
2012. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elvileg adóigazolást kell kiállítani a kapott adományokról, annak alapján visszaigényelhető az adomány egésze, vagy része az adóból. (Ha minden igaz, akkor csak a pénzbeni adományoknál van így) Röviden nem pofátlanság, természetes dolog.
2012. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!