Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a párom korkülönbség...

Elhagyott a párom korkülönbséges okokból, van esély, hogy elkezdek hiányozni az életéből?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve voltunk együtt, minden jó volt, az utóbbi időben különösen jól kijöttünk, soha egy veszekedés, mindig vidámság volt, minden este órákat beszélgettünk neten, amikor itt aludt egész este öleltük egymást, úgy érzem megtaláltam a másik felemet...


Viszont egyik napról a másikra jött a hidegzuhany, mondta hogy nagyon megszeretett, szeretett velem lenni, de neki ez mégse megy, nem akarja tovább húzni...


Van közöttünk 9 év,ő már egyszer elvált, többször mondta, hogy családra vágyik, viszont 22 évesen nem akarja elrontani az életemet. Magyarul fiatalnak tart magához.


Szerintetek van értelme reménykednem, hogy elkezdek hiányozni az életéből?


2012. jún. 19. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Most vagy igen,vagy nem.És nem is biztos hogy csak ez az egy dolog volt,ami neki nem stimmelt,csak éppen nem beszélt róla.
2012. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem ez az igazi ok. Főleg nem 1 év után.

Tipikus lerázó duma, hogy "túl jó vagy nekem", ez ugyanaz, mint hogy nem akarja elrontani az életedet.

2012. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is úgy érzem, hogy nem ez az igazi ok :( Ha 2 hét után mondja, még oké, na de 1 év után...


9 év nem is a világ, pláne, hogy te nem 14 éves vagy..

2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer szakítás után annyira magamba zuhantam, hogy elmentem egy pszichológushoz. Én is elkezdtem sorolni, hogy ezt meg azt mondta. A pszichológus rám nézett, elmosolyodott : "Maga szerint ki merné bevallani, hogy 'kevés vagy nekem, nem kellesz már', amikor megelőzhet egy vitát egy jól hangzó kifogással?".


Nagyon igaza volt. A "kész, kifújt, már semmit sem érzek irántad" mondatot, ami többnyire a valós indok, senki se fogja kimondani, mert nagyon jól tudja, hogy véget nem érő vita, győzködés lenne belőle. Ezért mond BÁRMIT, ami jól hangzik és minél hamarabb kiléphet ebből a kellemetlen szituációból.

2012. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom... Én annyi vagyok, mint ő, de tuti nem dobnék egy 22 évest, ha szeretem. Azért ez nem ugyanaz, mint egy 14 évessel járni.

Te hány évesen szeretnél gyereket? Van, aki már fiatalon érett rá. Beszéltetek erről?

2012. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy én mindig jobban szerettem őt, de így a végére ő kezdett el jobban már ragaszkodni, ő keresett minden nap... Ha elhanyagolt volna mostanában meg is értettem volna, hogy már lehet nem szeret, de így egyszerűen nem tudom feldolgozni... 1 nap telt el, de megőrülök már most a hiányától, hogy nem beszélgetünk, nem jön, nem hív egyik napról a másikra :(


Persze szóba került a gyerek téma ki mikor szeretne, azt mondtam akár már 2 év múlva is, de csak házasságban! Akkor mondta, hogy ő nem akar még egyszer lagzit, megjárta az előző után is.

Viszont én ehhez ragaszkodom, ő pedig akkor elkezdett tanakodni, hogy nem akarja, hogy miatta nélkülöznöm kelljen, az ő elrontott élete miatt szenvednem.

2012. jún. 19. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van az egyik lehetséges válasz.
2012. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem akar még egyszer házasodni, akkor egy nagyon okos döntést hozott mindkettőtök szempontjából.

Mert persze most még azt gondolod, hogy majd mégiscsak el akar venni. Bár nem értem minek reménykednél olyanban, amiről kijelentette, hogy nem fog megtörténni.

Szóval hosszú távon tuti te húznál el mellőle, ha mindenképpen ragaszkodsz a házassághoz.

Hidd el, mindkettőtökkela legjobbat tette, így nem pazaroljátok egymás idejét.

2012. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megfutamodott és még "élni" akar..szórakozni.Bocsi, hogy ezt mondom.Ha igazán szerelmes lenne,akkor veled maradna és akár 40 évesen is lenne apuka,míg te 31 vagy :s
2012. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kifogás


Talált valaki mást vagy már nem szeret annyira,érdekes 1 éven keresztül nem volt baj a korkülönbséggel?Nem azért hagyott el,nehogy el hidd már


Ha valóban annyira szeretne akkor nem érdekelné a korkülönbség

2012. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!