Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni 15 évesen?

Figyelt kérdés

Próbálok pénzt keresni mindenképpen,de egyszerűen nem tudok.Körbejártam az egész várost,de mindenhol meg kell ütnöm a 16-ot.

Vateráztam,de az se jött be.Egyszerűen nem vesznek meg semmit,pedig olcsón adok mindent.

Kérlek a prostitúciót és a szervkereskedést hagyjátok..

Na meg azt,hogy kérjek anyukámtól..pont hogy neki szeretnék egy kicsit segíteni anyagilag,mert házat szeretnénk alakítani,és így is az örökségből fogjuk állni. Meg szeretnék egy saját laptopot,mert utálom,hogy az egész családdal közös a gépünk,plusz rohadt lassú.(nem akarok nagyon drágát,megelégszek egy használttal a vateráról).

Szóval,ha valakinek van valami ötlete,akkor írjon kérem,nagyon Fontos!!


2012. aug. 19. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress vissza, legalább 1000 ilyen kérdés van, tele jó ötletekkel!
2012. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nézegettem őket..de egyik sem ideális.

Talán még az esélyes,hogy télen segítsek az időseknek.Meg máskor is.

2012. aug. 19. 01:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Vársz 16 éves korodig, de nehogy azt hidd, hogy utána két kézzel kapkodnak utánad. Próbálj rokonoknál érdeklődni, van-e valami megcsináladó munka kis pénzért, pl. rendszeres fűnyírás, festés-takarítás akármi.
2012. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy azóta már rág elmúltál 18 is, de szerintem kérhettél volna a jézuskától!
2017. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!