Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen interneten végezhető...

Milyen interneten végezhető passzív jövedelem forrásokat ismertek? új rendszerek? Amik még az elején járnak? Amibe érdemes fektetni?!

Figyelt kérdés
Belefogtam már 3 éve egy B-life nevezetű biztosítós piramisjátékos rendszerbe.bedőlt kb 100ezret buktam . a zeekrewards-be 1 hónapja csatlakoztam.már nem tudok belépni 10 ezer ft-ot buktam. de nem adnám fel. tudtok valami passzív jövedelem forrást? ami nem igényel nagy befektetést? előre is köszi 22/F
2012. aug. 19. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig vannak hülye emberek........ :DD
2012. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jobb belefogni valamibe idejébe mint bejárni 120 ezer ftért dolgozni havonta..abból mit kezdesz? de ha 170et keresel abból mit? vagy ha 230at abból mit? semmit.. 500 alatt a fizetés nem fizetés! és ehhez kell egy passzív jövedelem forrás a fix fizun kívül!!
2012. aug. 19. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
110 ezer elbukása után még mindig bele akarsz vágni egy piramisjátékba, akkor a helyedben elgondolkodnék normális vagyok-e...
2012. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem pont piramis játékba .csak olyan dologba ahonnan jön mindig x összeg! és nem kell érte semmit se tennem! van ilyen!
2012. aug. 19. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
tippmix is jobb ezeknél
2012. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen üzletekbe nem alulról, hanem felülröl érdemes belekezdeni.

Te oda nem férsz be, mert akkor nem kérdeznél ilyeneket.

Ha vannak "veleszületett adottságaid", akkor még középre beférhetsz, "jó sok rizikóval".

Egyébként meg a hal is vergődik a csónakban, amíg el nem fárad...

Örülj inkább, hogy nem voltál sorkatona. Képzeld mi lenne veled most, ha már 18 évesen embert nevelnek belőled?

2012. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, írj egy privit, van egy ajánlatom a számodra!
2012. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, a piramisjátékok és ezek a rohadt mlm rendszerek belőled (és a hozzád hasonló balekokból) táplálkoznak. Csak így tovább! :)
2012. aug. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 csibexke ***** válasza:
100%

" nem pont piramis játékba .csak olyan dologba ahonnan jön mindig x összeg! és nem kell érte semmit se tennem! van ilyen! "


ember,ha semmit nem kell érte tenned csak dől a lé,akkor szerinted honnan keletkezik az a pénz ami hozzád dől?


Munka nélkül nincs pénz,még a normálisan müködö mlm.be is kell dolgozni,eladni,hogy a jutalékot megkapd....


olyan nincs hogy önmgátol dagad a számlád....

szerinted ki állja azt neked?


azonfelül nem gondolod,hogy akkor még pár milliárd ember is ezt csinálná? és azt az összeget ki állná??


nem,nem!


drága barátom az üzlet arról szól,hogy amit tenyersz azt más elveszti...

amiböl neked pénzed lesz,azt más kiadja termékre,szolgáltatásra...


de ha te ennyi idősen azt képzeled,hogy a pénz csak semmiböl önmagátol fial,akkor hajrá,tömd az én zsebemet is.... :D

2012. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ejnye vadász, te is csak sz0pni jársz ide...
2012. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!