Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell PayPal-t nyitni,...

Hogyan kell PayPal-t nyitni, és hogyan tudok rá pénzt feltölteni?

Figyelt kérdés

Egy külföldi oldalról szeretnék rendelni 1 terméket 42 $-ért. OTP-s vagyok. Szóval szeretnék egy PayPal számlát nyitni, és utalni rá, de valahogy úgy, hogy dollár legyen, ennek mi a menete? Most ugye X forint van az OTP-s számlámon, és azt akarom, hogy X dollár legyen a PayPal számlámon.


Lehet az egészet teljesen online? Mármint online átváltani forintot dollárba? Vagy van olyan dolog, amihez muszáj bemennem a bankba, vagy egyéb helyre.


Előre is mindenkinek köszönöm.



2012. aug. 20. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A Paypal használatnak, egyenlegfeltöltésnek, no meg a pénz lehívásának hosszú távon bizony költsége van."


Ezért kell PayPalon keresztül a kártyával fizetni.

NINCS költsége. Se rövid se közép se hosszútávon.

Cserében biztonságos mert nem adod ki a kártyád adatait az eladónak...

2012. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

termek vasarlasanal a PP mindig ingyenes


nyugodtan hozz letre egyet mert kesobb meg jol johet


a kartyaszamod sosem kell megadni idegennek, mert a PP-t szinte minden online uzlet elfogadja


penzt felesleges a PP egyenlegedre tolteni; ha ossze van kotve a bankkartyaval, akkor a PP majd benyul a szamladra es annyit von le (forintban) amennyi a termek erteke dollarban


a PP account / balance fulnel valahol a napi arfolyamot is meg tudod nezni ha kivancsi vagy hogyan valtjak a dollart

2012. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a kérdés már nem aktuális, sikerült vásárolnom így... Nagyon jó, kényelmes... 10 perc alatt megvolt az egész, még egyszer köszi! :)
2012. aug. 23. 09:02
 14/15 anonim válasza:

Nekem az lenne a kérdésem, hogy regiztem paypal-ra,ebay miatt.Az Erste banknál vagyok,és szeretnék nyitni egy virtuális számlát.Azt is elfogadja a paypal?

Illetve tudok utalni a rendes számlámról a virtuálisra?

2012. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgattam, illetve a válaszokból, nem az számít, hogy milyen bank, hanem, hogy milyen kártya, és a legjobb módszer tényleg az, ha kártyát társítunk a paypal-hoz, mert közvetlen átváltja a valutát, illetve szerintem biztonságosabb, és olcsóbb, mintha mindig utalgatni kellene.
2012. aug. 25. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!