Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor kapok fizetést?

Mikor kapok fizetést?

Figyelt kérdés
A prohuman diákszövetkezetnél dolgozom júl. 28.-tól augusztus végéig.A szerződést augusztus 14-én írtam alá.állítólag 10.-én lenne fizetés ha már minden rendben van( vagyis minden papír alá van írva).és mint már írtam még akkor nem volt ez meg:D akkor szeptember 10.-én kapom meg a fizum?Köszi a válasz:)

2012. aug. 21. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és hívni meg még nem akarom őket mert nem akarom hogy pénzéhesnek nézzenek hogy zaklatom őket a fizumért:D Vagy mégis hívjam őket?
2012. aug. 21. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb az, ha bemész az irodájukba, és megkérdezed személyesen.

Ha július 28-án kezdtél dolgozni, akkora júliusi béredet augusztus 10-ig át kell nekik utalni. De mivel nem volt szerződés, az is lehet, hogy a júliusi, sőt, az augusztus 14-ig tartó munkád mind ingyen munka volt, ez már csak rajtuk fog múlni. Mivel 14-től hivatalosan is ott dolgozol, így az augusztusi béred szeptember 10-ig fogják elutalni.

De tényleg a legbiztosabb ,ha személyesen rákérdezel.

2012. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 15-ig nem kapod meg akkor mehetsz reklamálni,addig ki kell várni,de elméletileg 10.-én
2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenléti ívet írtam minden nap mikor dolgoztam úgyhogy kizárt hogy ingyen dolgoztam , ugye ???
2012. aug. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!