Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezdő óvónőként mennyi fizetés...

Kezdő óvónőként mennyi fizetést kapok kézhez?

Figyelt kérdés
Kérlek csak az írjon aki biztosan tudja. Köszönöm
2010. nov. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Önkormányzati oviban a közalkalmazotti bértábla alapján 80 ezer körül.

Magánoviban nem tudom, elvileg kicsit magasabb, de nem túl sokkal.

2010. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazság szerint védőnőként dolgozok. Érdekelne az óvónősség, de sajnos akár mennyire is teszik nem éri meg elvégezni. A mai világba sajnos már azt is kell nézni mennyi lenne a fizetés. Nem tudom mit lenne érdemes elvégezni ami gyerekekkel kapcsolatos, és persze rosszabbul se szeretnék keresni :-(
2010. nov. 30. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm óvónő (tőle kaptam az infókat), két éve kezdett. Egyedül, albérletben.

Azt mondta, hogy amikor kiakadt, hogy nem jut anyagilag egyről a kettőre - hiszen ez éppen csak a megélhetésre elég -, az idősebb óvónők azt mondták, hogy egy megoldás van, kell egy pénzes pasi...


Szóval ha ez nincs, akkor nagyon nem ajánlom az óvónőséget, mert valóban éppen csak vegetálni tudsz belőle :(

2010. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2010. dec. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!